nemozem otehotniet

Ivka 1

Suzina je velmi dolezite,ci si bol manzelovi robeny spermiogram. Podla toho sa potom orientovat, ci je potrebne riesit len Tvoje tazkosti z otehotnenim alebo aj manzel potrebuje pomoct. Napis mi na mail, ak nechces takto verejne.

suzina9385

Ahojte všetci, až teraz vidím, koľko z vás má problémy s otehotnením, a to som si myslela, že sa to týka len mňa. Môžete mi niektorá poradiť? S manželom sa snažíme o bábo vyše roka a stále nič, moja gynda mi robila rôzne vyšetrenia, beriem Duphaston a Clostilbegyt, ale nič. Mám nepravidelnú menštruáciu, niekedy mi mešká 30 dní niekedy viac, ale teraz som trošku znepokojená. Menštruácia mi neprišla už viac ako 60 dní. Robila som si aj tehot. test, ale stále nič. V pondelok idem zase ku gynde, ale nenormálne ma to všetko trápi, už chcem držať v náručí malé bábätko. Som zúfalá, poraďte mi. Mám pocit, že tie návštevy u gyndy nevedú nikam

Janca7

Aj ja sa pokusam s manzelom o miminko uz desat rokov a sme z toho obaja zufaly.Stale som len na liekoch a vysledok nieje ziaden.

Ivka 1

Femka suhlasim, Imelo biele ma vplyv na sustavu zliaz a teda aj na hormonalne funkcie,nedostatocna hormonalna cinnost byva velmi casto pricinou tazkosti s otehotnenim.

femka

ja som raz jednej kamaratke poradila aby kazde rano vypila macerat z imela ( citala som to v jednom starom herbare inak je to aj na rakovinu vyborne)a za nejaky cas kamaratka ostala tehotna a ma zdraveho chlapceka ....a to sa pred tym snazili o babeno 5 rokov aj s umelím oplodnenim hmm.Kup si v lekarni imelo a za lyzicku daj do pohara a zalej vodou a rano prihrej zlej a vypi. Vzdy po troch tyzdnoch pitia tyzden pauza a zase znova. Vazne to vyskusajte!

Ivka 1

Natalia je potrebne precistit organizmus ale hlavne hrube crevo od nanosov aby sa mohli vstrebavat ziviny. Spolu s priatelom uzivajte vitamin B12, kyselinu listovu , vit.A a vit. E. Vit.A,E,C patria do skupiny antioxidantov,takze zaroven precistuju organizmus od volnych radikalov. Velmi dobre je uzivat dva mesiace vceliu matersku kasicku,doda Tvojmu telu potrebne ziviny.