Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

DM

ahoj mima!dakujem za podporu,uz som zas v praci a je tu kolobeh mojho zivota,nestiham skoro nic a stale premyslam co si nachystam do prace papat.bude to jogurt s otrubami,kuracie placky,tuniak v konzerve a na vecer este neviem.este raz dik:))

mima180279

ahoj DM tak ja si teraz užívam zeleninku zo záhradky uhorky cukynu papriku mrkvičku a aj paradajky začínajú červenať ...dnes mam na obed kuracie krídla ..kožu by som nemala ale... dúfam že si si oddýchla na dovolenke aj mne by dobre padla... mam dole ďalšie dva-tri kila...tak sa teším ...aj keď stále sa nájde nejakí prehrešok .... jem veľa uhoriek a melónu -podľa delenej patri melón k zelenine...tak si ho povolím.... s tými kg čo si nabrala tak si starosť nerob pôjdu rýchlo dole...

DM

ahoj mima!nesekla som s tym,no dnes v noci som prisla z dovolenky,uz som to potrebovala ako sol a priznam sa ,ze som 2kg pribrala:(stale som jedla zeleninku s mäskom no bolo to tam dost olejom poliate a samozrejme bolo pivko a nejake martiny,takze y alkoholu mi ton slo hore hned.dnes sa chystam s rodinou grilovat a od zajtra len bielkovinovy tyzden:)tak mi drz palce,aby sa to so mnou pohlo dolu...pekny dnik...papa

1010sunny

AHOJ MIMA,WAAW TAK TO TA OBDIVUJEM.TAK JA SOM SA NAPOKON ROZHODLA NA DIETU NORBIHO UPDATE.DUNKANOVA DIETA MA ODRADILA KVOLI TOMU ZE OVOCIE SA JE AZ V TRETEJ FAZE A JA SOM AJ OVOCNY TIP..MASO AZ TAK NEMUSIM..TAK UVIDIM ZAJTRA TO BUDE TYZDEN

mima180279

ahoj DM ako sa držíš?? ...držíš ??,alebo si s tým sekla? trochu mi chýba naša konverzácia ja mam dole ďalšie kila ...ale asi nie kôli diéte ale kôli hnusnej angíne ktorá ma už týždeň trápi... tak uvidím či sa nevrátia späť :) tak daj vedieť ako sa maš a čo maš nové....

mima180279

sunny ja sa snažím držať od januára a celkom sa to dá mam dole 23-25 kíl 1fázu som držala 10 dni a od 2 fázi trochu podvádzam lebo mam zeleninu skoro každý deň a najde sa aj nejakí prehrešok ale citim sa dobre...a to je hlavné...

ema123

To zastavenie v 2. fáze jednoznačne spôsobujú prehrešky s cukrami. Prečítajte si niečo o ketóze v ketónovej diéte. Na rovnakom princípe to funguje aj v Dukanovej diéte. Takže cukry v obmedzenom množstve až v 3. fáze, kedy už nie je cieľ chudnúť, len stabilizovať.

DM

mima ja odolavam no sem tam to prezeniem s nutelou,a okostovala som jahody,no aj tak stojim strojim sa urobit si to tiramisu ked mi odpise angell2611 kolko toho mam jest...inac sa citim fajn len uz by som bola radsej keby som schudla na tu vysnivanu vahu...hm:)

mima180279

ahoj DM ja si užívam zeleninku mam svoju šalátu cukinu už aj niejaké uhorky a mrkvičku začína paprika a bylinky čerstve na čajíky milujem toto obdobie vážiť som sa nebola ale cítim sa dobre čerešne už prešli tak je o jedno lakadlo menej ale dotrievaju čučoriedky a viničký... tak nikdy to nie je uplne čiste alebo ako sa hovorí "KOšER" :)