Duševné choroby 2

outu

možno má. Ja mam z nej taky pocit, akoby sa vydávala za Boha. Možno som to len zle pochopila. Verím, ale toto mi je trošku proti srsti. Nič proti vešticiam a tak, ale ked to píše akoby v mene božom... hm. to se mi nelíbí.

pan d.

Je absolutne genialne, ak niekto dokaze vytrieskat peniaze zo svojej diagnozy. No, ak jej tak vehementne Boh pomaha, tak ma asi schizo. To len taky simple odhad.

outu

nie. len som tam klikla na knihu návštev a čítala odpoved jednu na otazku ... a nejak som tu jej odpoved nepochopila asi, alebo pani je trošku mimo alebo som mimo ja z tej odpovede? :)

pan d.

Outu, ty si jej pisala? Nemusi to byt ruhanie a vies preco? Lebo v Pisme je napisane, ze komu bolo dane slovo, tak je bohom. "Ste bohmi" - citat zo Svateho Pisma.

pan d.

Moja doktorka dokaze vybavit /chcel som povedat odbavit/ za jeden den cca. 30 pacientov. Ked som vosiel dnu, tak ona sa ma cosi vypytovala, ja som jej ani nic nechcel povedat, vsak som si myslel, ze jej z tych sialencov musi hrabat tiez.

outu

pani Laura z božej vôle liečitelka odpisuje jednou vetou bez čiarok a este sa podpíše Tvoj Boh. Nie je to rúhanie sa voči Bohu?