Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Opica

Truffla, teraz bol na Dome pre teba idealny film.. "Nie je z teba az tak paf".. darmo si vymyslas alebo ti vymyslime milion pricin, preco ti nenapisal, ale najpravdepodobnejsie je jednoducho to, ze ti napisat nechcel, chce radsej travit cas s rodinou.. a ty si mu momentalne ukradnuta..

Keby napisat chcel, tak ti urcite napise.. aj sam..

Leela333

Truffla s prepáčením, ale ty si úplne pribrzdená? Furt dokola opakuješ stále to isté ako taký verklík a absolútne sa nevyjadruješ ani nevnímaš, čo ti píšem. Ja neviem či si ozaj tak mimo, alebo je táto téma proste vymyslená.

marrisa

Och boze, zober si radsej knihu do ruky a do tej cum. Odpisovat nemusi z milion roznych pricin od: ,,spadol zo schodov je rozbity, ruky ma v sadre" az po: ,,fatalne na teba sere". Je mi uplne jasne, ze su sviatky, nemas co robit, tak dookola rozoberas blbosti. Ale seer na to. Nakoniec sa dozvies o co slo, no pisat tu pic*viny velmi prinosne nebude.

Truffla

tak ale my sme ziaden vztah nezacali a bolo to fajn, kym mi neodpisal na sms.... Proste nechapem preco ?! Kebyze mu na tom zalezi, tak si najde cas odpisat aj ked je s rodinou

Lulita

Truffla - ja neviem, ci si uz nejaky vztah mala, ale vztah by mal zacat romanticky, co najviac casu travit s tym druhym, pomaly nespat, ako cele noci si dokazu dvaja s laskou pozerat do oci, mat tolko energie, ze ju mozes rozdavat a radost v srdci tiez, nie trapit sa

Truffla

ale ja ho chcem spoznat.... A ak NAOZAJ ODIDE od priatelky tak by som to s nim skusila.... Ale to je este daleko ! Najprv ho musim spoznat....

Ale ked sa neozyva tak je to dost blbe..... Dufam ze mi napise lebo mi je z toho na nic :(

Leela333

Ty a vyspelá? Prepáč, ale správa sa takto vyspelá osoba? Nechá sa naivne namotať na staršieho chlapa navyše s rodinou?

Veď sa trochu už preber, ten váš akože vzťah nemá absolútne žiadnu budúcnosť a skončí akurát tak tvojím plačom a ďalšou témou o tom, ako sa nejaká baba nechala poblázniť.

A trochu sa postav do situácie jeho partnerky, páčilo by sa ti, ak by si mala s chlapom rodinu a on chodí za druhými? Lebo nabudúce môžeš byť na jej mieste ty, tak sa spamätaj, skonči to ty a pohni sa ďalej. On nie je jediný chlap na svete.

Lulita

ty si musis uvedomit, ci chces niekoho, kto na teba kasle, inak smsky sa daju nastavit aj na tichy rezim, bez pipania, ja si myslim, ze toto je len trapenie, no, ale clovek sa uci na vlastnych chybach, takze rob, co chces, ak ti nedvihne budes spokojnejsia?

Truffla

ja som myslela ze je to preto, lebo aby mu doma nepipal stale mobil ze smsky a nech sa nepyta frajerka ze od koho....a ze predsa len su sviatky a tak... Ja dufam ze to je preto...a ze ked nastupi do roboty ze sa ozve

PoPotvorka

tak sa mi zda dievca ,ze si na tom dost zle ,ale ver nam pokial sa to skoncilo, vyjdes z takehoto "vztahu" posilnena o nie prave pozitivnu skusenost ,ale aj to je skusenost ..... hoci to bolí ,je lepsie vediet na com si ,ako zit v nejakej "fikcii"..... TAK POSLUCHNI NASE RADY A NEVOLAJ MU !!!