Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Truffla

Nie ... on si ju nevzal.... on jej povedal ze raz proste odide... preto si ju nezobtral aj ked s nou mal dieta... boli v stadiu rozchodu a ona otehotnela...

takze on povedal ze snad laska k dietatu mu bude stacit... ale zevraj nestaci a uz jej ma plne zuby ....

mellisa

Ja nevravím, že si naivná, ale tí chlapi práve také nástky oblbujú rečičkami, lebo vedia, že ich teší záujem zrelých chlapov a tie lichôtky na ich adresu.

Truffla

Ved jasnacka, ja to talk beriem... vies stale mi lichoti a tak ... sem tam sa postazuje na svoju priatelku a ja nemozem vediet ci to nieje len 'sucast hry' chapes....

Viem ze som este decko, mam len 18 a niekedy sa spravam naivne ... ale viem si povedat ze ak vztah, tak normalny, nie nejaky milenecky ....

mellisa

Migel- ahoj!

Truffla- tvoj prístup je správny na to, že máš len 18násť :) Ja len tak, či zrelý chlap nezatúžil po mladom mäsku, vieš :)

Truffla

Samozrejme s tym ratam .. chalpi su taki ! Ale pokym nebudem mat istotu, ze byva sam a je naozaj sam, nic nebude... myslim to tak ze ak by slo o spavanie, nebudem s nim spavat alebo co kym nebude oficialne rozideny !
ak mi teda tlaci kaleraby do hlavy a aj tak neodide - okej, smola pre neho

mellisa

A ty mu veríš, že to čo ti rozpráva je pravda? Ako vieš, že si nevymýšľa a netláči ti len tzv. kaleráby do hlavy?

Truffla

On uz mal aj vybaveny byt zevraj..... a hovori, ze nech si nemyslim ze uteka pred rpobelmami, ale ze on uz s tou zenou nedokaze existovat, ze uz spolu ani nespavaju ani nic....
chce odist a ona sa mu stale vyhraza ze mu neda maleho atd ....

mellisa

Truffla- nečítala som ostatné príspevky, ale na tvoju otázku či to má budúcnosť,mám aj ja otázku, dal ti nejako najavo, že by sa chcel rozviesť? Lebo takto to môžete ťahať donekonečna a aký to bude mať pre teba význam?

Truffla

Mne to jeho dieta vobec nevadi !

Mne by prislo v pohode, kebyze spolu chodime a chodili by sme s keho malym do zoo alebo na vylety..... ved na tom nic nieje