Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Dadula56

No krasne, takze ty by si mu najradsej tu rodinu rozbila?Lebo to je taky o akom snivas?O muzovi, ktory namiesto toho, aby sa venoval rodine namotava 18 rocne baby?Asi ti ho zavidim, fakt. A ked bude mat rodinu s tebou, tak co bude podla teba robit?To iste, je naivne ockavat, ze muz, ktory svoju byvalu zenu podvadzal s tebou nebude podvadzat teba. Rozumiem, ze ju este nepodvadza uplne, ale mam pocit, ze k tomu smerujete a ty tomu vyvoju len a len fandis.

Fero M.

V 34 by chcel asi kazdy chlap 18stku :-D:-D

Truffla nebud naivna, lebo zle dopadnes.
Jeho rodinu si vybral sam a reci o trpeni vo vztahu pouziva kazdy nevernik. Vytrtka sa na tebe rok a potom ked budes chxiet viac a aby sa rozviedol (ako v kazdom serialy) tak zrazu prestane volat, chodit atd....

Este raz otocis a povies si aka si bola.....

Truffla

ale on o tej rodine nic nehovoril.... Ja mam z toho len taky pocit....

Vobec na mna nepouziva frazicky... Teda zatial nie... Uvidim ci bude

ale je to presne ako taky chlap o akom som vzdy snivala !

Dadula56

Truffla, liec sa u psychologa, znova sa vesias na nejakeho chlapa,ktory je tebe nedostupny. Z donutenia ma rodinu?A vysvetlis mi ako ho k tomu ta zena nuti?To je typicky namotavacsky sposob na naivne slecinky. Ty jedina mu rozumies, jeho zena si ho nevazi, konecne nasiel taku ako si ty, skoda ze ta nestretol predtym, so zenou uz nespava. Mozes si urobit bingo tabulku s tymito frazami a odskrtavat, aspon budes mat zabavku. A skonci to skor, nez ti napadne podobna myslienka ako u toho posledneho. Zrejme vies, co myslim. Lebo to bolo fakt smutne, co si robila.

Marsmeloun

nie je to celé úplne mimo .... TY si zjavne úplne mimo :D :D ale ten 34 ročný zadaný otecko bude rad že si aspon spraví dalsi krížik a este k tomu s mladým mäskom :D

Opica

Truffla.. historia sa opakuje.. sice trochu s inym pribehom, ale pointa ostava = opat si si nasla niekoho, kto je pre teba "nedostupny"..

toto je uz na psychologa, nie je normalne, ze vzdy si vyberies chlapa, ktory ta nechce alebo ma rodinu..

kv

buducnost ??? :D :D :D

no jasne ma manzelku a decko a on chudak v tom vztahu trpi. s manzelkou ani nespava ale zije s nou len kvoli synovi/majetku/ aby sa nezrutila.

jezisi sak nebud naivna .