Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Truffla

Uz si spolu piseme ..... volali sme spolu a on zenemoze pisat ked boli vianoce a rodina idylka akoze a ked bola jeho frajerka doma atd.... ale vcera nebola tak sme si cely cas pisali a uplne super spravy .....

Hovorili sme o vselicom a aj o nas.... on sa chce odstahovat a povedal ze bude rad ak nam to vyjde ked odide od nej a tak....

Ak by naozaj odisiel, ja by som to s nim rada skusila ! Ved len za skusku nic nedam.. teda dam, ale proste rada by som to skusila

Truffla

Tak aby som vam ulahcila hadanie ...

Zijem v uplnje rodine... mam perfektneho tatina s ktorym mam mozno lepsi vztah jak s maminou ! Moj ocino je uzasny a mam ho velmi rada ! :)

Neviem preco sa mi pacia starsi.... proste to tak nejak je... ja si nemam co povedat s mojimi spoluziakmi napriklad alebo rovesnikmi... neviem preco.

Ja by som si snim nezacala ak by mal rodinu. Ak by sa odstahoval od nich (nie kvoli mne) tak by som s nim rada nieco skusila !
No teraz sa mi neozyva a ja mam strach ze uz sa nikdy neozve lebo proste mu to nejak doslo a nechce.
Alebo sa ozve ale tieto dni su dost blbe ked len cakam na jeho odpoved.

Chcem mu zavolat a uidim ci zdvihne alebo co....

Kovepa

Som si ista, ze trufla nezije v normalnej rodine. Zije iba s matkou a chyba jej vztah k otcovi. Pre nu je otcovska laska nieco nepoznane, tajomne a preto ju pritahuju starsi muzi, vacsinou ktori uz maju deti. Ona z toho musi vyrast, alebo by bolo najlepsie nech sa spozna so slobodnym starsim muzom vyda za neho a tymto sa jej psychicky problem vyriesi.

TheDevilMe

Nejde o to,ze je starsi, ale o to,ze nie je volny. Rozpravat ti moze hocico,niektori chlapi vedia krasne formulovat vety. Ruky prec,kym nie je iste,ze je fakt volny.

Dadula56

Marna snaha o poradenie, Truffla je psychicky zavisla na vtierani sa nedostupnym chlapom. Samozrejme to, ze "je strasne vyspela a je na starsich" sa lepsie pocuva. Ak je niekto tak vyspely, tak si vie zratat dva a dva a domysliet si, ze rodina je na prvom mieste a vzdy bude a nepchat sa do niecoho, co nemozem svojim pubertackym rozumom este zvladat a chapat. Akurat ma cas vypisovat nejakej namotanej naivke, dzga sa kolacmi od priatelky, div sa nezadrhne a hra sa so synom. Na pogrckanie, obaja.