Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

lienocka2

Problém nie je vek, ale to, že žije so synčekom a priateľkou. Ak sa rozídu kvôli tomu, že im to neklape, kľudne sa stretávajte. A keď budeš presvedčená o tom, že s ňou už nie je. Môže sa to stať, všetko je možné, ale kým sa to nestane, kašli na neho.

Dadula56

Truffla to je v poriadku, ze tomu postoju nerozumies. Keby si tomu rozumela, nepisala by si sem podobne temy, nesadala na lep nevyskakanym 30-nikom bez kuska svedomia a netvarila sa ako jedina zachrana pre chudacika, ktoreho protivna zena zrejme nanutila ist do manzelstva a prinutila ho, aby ju oplodnil.Co ty v 18 vobec vies o tom, co to znamena mat rodinu, co to znamena mat dlhodoby vztah a ako sa ma muz v takom vztahu spravat?Snad aspon chapes, ze vypisovanie s 18 rocnymi dievcatkami krizu neriesi. Takych chlapov, ktori kazdych 5-10 rokov zalozia novu rodinu je dost, pokojne si ho uzi, ale netvar sa tu, ze z toho bude vecna laska. Skor si budes ten kocik tlacit sama, pretoze ho omrzis aj ty a naivnych 18 rocnych slecien je plna republika.

Kovepa

Podla mna ten chlap je nechutny egoista, ktory si chce iba ukojit svoje chutky. No na co sa debil pletie s 18tkou, ked dobre vie, ze s nou nikdy nebude? No len aby sa na nej ukojil a potom ju odkopol hajzel. Kazdy trosku realistky zalozeny clovek pochopi, ze preboha 34 rocny chlap neopusti rodinu, aby spadol este viac dole s nejakou 18tkou. A aj ked svoju rodinu opusti z nejakych inych dovodov, tuto malu len zneuzije a odkopne a sam si najde potom inu partnerku vhodnu k sebe. Neodsudzujte tuto Trufla. Ona je este mala, vidi svet naivne. Ale odsudzujte tohto prasca, ktory si ju namotava, lebo dobre vie, ako na to. No naco jej stale vypisuje, vola a pripomina sa jej? On by mal byt ten, ktory by ju stopol a odkopol hned na zaciatku uz len kvoli rodine. On je ten zenaty, starsi, skuseny...

Radikal44

ach,toto je ako v nejakom lacnom serialy. Jasne, ze to nema buducnost. Mlada 18 rocna kača sa namotala na starsieho kurevnika a uz si mysli, ze to je laska na cely zivot :-))))

Ano, zober si ho. Dopadnes ako slobodna mamicka. Takych je dnes milion, vsetky tie krasavice co sa v 20tke namotali na neperspektivnych chlapov, teraz same tlacia kocik :-DDD

okoloiduciXY

pokiaľ s ním niečo chceš mať tak počkaj kým svoj vzťah neukončí skutočne kôli tomu že to nefunguje, nesnaž sa medzi nich miešať. podľa toho ako píšeš, mi (a zrejme nielen mne) pripadá že berieš na ľahkú váhu to že jeho priateľka môže zostať ako slobodná mama a dieťa bez otca, zrejme žiješ s oboma rodičmi. nebuď tá ktorá ho od rodiny odláka, skôr ho podpor v zotrvaní v nej. jednoducho sa medzi nich netlač.
a problém by bol keby od syna a priateľky odišiel, nie to že ich má.

Truffla

nerozumiem jednej veci.....
Preco to tak beriete cele.

Je milion vztahov kde vekovy rozdiel je vyssi.
Je vela vztahov kde muz opusti svoju rodinu, nie kvoli mladsej ale kvoli tomu ze to jednoducho nefunguje.

Tak mi povedzte preco nemoze mat nejaky vztah, ktory sa v niecom vymyka normalu buducnost?

Nehovorim ze s nim teraz chcem nieco riesit. Ja len nechapem ten vas postoj a tym trapnym urazkam.

Myslite si ze ked niekoho ´zhodite´ tymi hlaskami, ze co?

Ja len toto :)

Marsmeloun

a ved ju nechajme .. každy si je strojcom svojho šťastia .... len ti dopredu vravím ...ked budeš mať nechránený styk a urobí sa do teba môžeš byť tehotná :D :D :D ôlebo ked to pojde takto dalej :D už vidím dalsiu temu :D možem byt tehotná ? :D :D :D