Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Lulita

nemam z nej pocit, ze jej ide o peniaze, bohati podnikatelia su skor po 40tke

ze starsich ludi :)) no 34 je tak akurat...pre mna :))) ved nemusi byt hajzel len do buducna to nema asi az taky vyznam

Truffla

Neviem preco si myslite ze mi ide o prachy O.o

nejde mi o prachy ani o nic take specialne....
Ja mem len rada starscih ludi, proste si s nimi viac rozumiem.... aj ked 16 rokov je dost.. chapem, ale mne je s nim fajn a ak by to slo tak preco nie ?

Nemusi byt zas az taky hajzel

okoloiduciXY

to že platí alimenty a má dieťa neznamená že nemôže byť úspešný podnikateľ alebo iná zlatá žila.

Truffla

Lebo som sa s nim o tom dva dni rozpravala a ked mi to vsetko bolo vysvetlene tak som to sem napisala.....

a nie nieje to sarkazmus. Ja si vazim ze sem pisete svoj nazor a viem ze som este male decko ktore ziaden vztah ani nemalo a snazi sa o 34 rocneho chlapa.... Ja viem, znie to cele divne

okoloiduciXY

zdá sa to len mne, alebo to na konci je sarkazmus? veď najdôležitejšie fakty si napísala až po 2 dňoch.

Truffla

Caute....

ja som sa s nim rozpravala...

1. nieje zenaty je to jeho priatelka
2. ma uz novy byt
3. chcel od nej odist uz davno ale ona povedala nech vydrzi aspon do sviatkov
4. sam povedal ze nechce zacinat nieco nove, kym neuzavrie stare
5. povedal ze ma chce najprv spoznat a tak
6. oni boli na pokraji rozchodu a ona mu povedala ze je tehotna tak povedal ze to vydrzi s nou aspon kym mali vyrastie ale zistil ze s nou uz proste nevydrzi byt...
7. ja som mu hovorila ze pre toho maleho to ale bude blbe ked bude vyrastat bez otca a ze ci to nechce skusit, ostat aspon kvoli nemu a on ze ostal 3 roky a uz viac nevladze

Ja neviem ako toto dalej bude pokracovat.....
viem ze vsetci hovorite ze to nema buducnost ... a mate asi pravdu ked sa tak an tom vsetci zhodnete

naty2

poviem ti svoju osobnu skusenost,aby si videla priklad. ja som bola mlada a sprosta, on bol o desat rokov starsi a mal niekolkorocny vztah. a mne to bolo jedno,ja som sa donho zalubila a videla som ho cez ruzove okuliare a stretavali sme sa chvilu poza jej chrbat,je mi zo seba zle ked si na to spomeniem. potom sa sice rozisli,no po cely nas "vztah" som videla,ze na nu stale mysli,ale nejak som to nechcela pripustit. a po roku mi dal kopacky a ked som sa spytala preco,spytal sa,ci som si myslela,ze toto bol vztah..takze asi taolko k tomu ako beru starsi muzi mlade baby.

Lulita

mozno budes jedna z tisic, ktorej to vyjde, ale my strasie-í sme objektivnejsi ako mlade dievca, ni eje nahodou ten pan z Kosic? to len tak sa pýtam ;)