Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Lulita

megan - neviem, ak chces posli foto na lulu2011@azet.sk...ale len ked chces, u mna si v anonymite, fotka sa delj nedostane

zlatovlaskaa

hlavne sa to dá všimnúť ked má baba zväčšené pery :) to je jasné..
Inak ako sa dá sem dať fotka ?

megaan

zlatovlaska,
to mas teda pravdu, tusim som aj teraz pribrala, ale co, idu vianoce, kedy si dopriat ked nie teraz:) po vianociach sa dame pekne do formy:)

megaan

baby, to by som rada aj ja, potrebuje zhodnotit ten moj nos, neviem ci ho vidim tak spatne len ja alebo aj ostatni:/

megaan

lulita,
toto robim aj ja, dnes uz fakt pochybujem o prirodzenej krase, ved kazda druha zatlka ze ma nejake to vylepsenie. dnes sa neda verit uz nicomu, veru :/

Lulita

zlatovlaska to su nechutne fotky...

ja si niekedy vsimnem krasnu zenu a rozmyslam co ma urobene, najlepsie su take plastiky, kde clovek nevidi zmenu chirurga