Alventa - venlafaxín

jedulka

...ještě k těm vypadávání vlasů, to nemá s AD nic společného,spíš štítná žláza a nebo nějaká krytá nemoc.Žádejte pořádné vyšetření!!!

jedulka

faithhope... je to jako na kožním, pokus-omyl.Tak dlouho než ti nějaké opravdu sednou.My hledali s lékařem PĚT LET!Ale je pravda, že já jsem na tom mnohem hůř, tak to bylo těžší.Na příbalové letáky ani raději nekoukej, je to všechno chemie a každý člověk je individuální a taky tak reaguje,někomu pomůže jinému škodí.Když jsem četla příbalové letáky už jsem nedokázala tabletu spolknout.

faithhope

berie to mamka, ma stredne tazku az tazku depresiu, najpr brala Fevarin, ale ziadne zlepsenie, teraz Alventu, uz 2 tyzden a je to lepsie ako to bolo, ale tak stale dost zle :( a teraz sa k tomu pridalo to vypadavanie vlasov, dr.povedala, ze by sa to malo ustalit, a suhlasim, ze dolezite je ako to psychicky zabera, ale tak aj to vypadavanie vie rozhodit, ked zo dna na den vydim ako ma riedsie vlasy...dufam, ze sa to zlepsi :( inak, kolke tvoje antidepresivum bola Alventa? lebo vsade pisu, ze kazdemu nieco ine sadne, len ako najst ten ideal? a beries to este stale? dakujem :)

Bruno333

A co sa tyka neziaducich ucinkov, tak mi byvalo zle od zaludka , kazdy den, ale iba na chvilu, dalo sa na to zvyknut...no a potom druhy problem som mal taky, ze ak si zena (zrejme) Ty sa toho nemusis bat, lebo som mal uplne svcrknuty penis, a nemohol som ani dosiahnut erekciu, resp.tazko.
Zabrala mi asi po dvoch tyzdnoch a ked som sa zobudil, bol to raj na zemi, prvykrat v zivote som sa zbavil depresie...

Bruno333

Tak ja som tento problem nemal, ale je to individualne, dolezitejsie je ze ci Ti to zabera psychicky, ale skus to konzultovat s odbornikom...

faithhope

prosim vas, vypadavali niekomu vlasy pri Alvente 75 mg? ale nie ze trochu, ale naozaj vela vlasov, pri umyvani aj hrsť, a zase pozorujem vela chlkov na brade, ktore predtym neboli. budem vdacna za kazdy prispevok

drôt

Ano, Stvoritel sem dal zazraky, ale zaroven dal ludom rozum a inteligenciu na to, aby vytvorili dalsie latky, ktore im mozu pomoct v boji s chorobami v pripadoch, ked tie Stvoritelove zazraky nefunguju.
Keby Stvoritel chcel, aby sa pouzivali vylucne Jeho zazraky, tak by zariadil, aby rastli po celej zemi v dostupnom mnozstve, pricom by ich ziskavanie nedrancovalo zivotne prostredie tak, ako ho drancuje teraz. Ved len ziskavanie krill oleja je tak radikalny a drasticky zasah do biosfery, ze nakoniec moze zrutit cely potravinovy retazec.

RNG

Jednoducha otazka, kde ten produkt dostat je na tomtpo fore zakazana ako nedovolena reklama.Precitaj si pravidla. Ale mozes to najst napr cez iherb.com
A ja zasadne nemudrujem, ale uvadzam tu informacie, najma z mojich lekarskych zdrojov, ale po 17 rokoch pouzivania alternativ a studioa z roznych lekarskych periodik , naviac dokonca som mal obchody na Slovensku s doplnkami si trufam nieco povedat aj z vlastnej dost bohatej skusenosti

Ziadne zazracne preparaty neexistuju, su len uzitocne a ucinne. Zazraky kona len Stvoritel, ktory ich sem na Zem vsetky povodne dal.

Larita

RNG
Ty rad mudrujes , ale nevies odpovedat na jednoduchu otazku ze kde sa tie tvoje zazracne preparaty daju zohnat, a myslim si ze je tu vela odbornikov z radov psychologov a psychiatrov, ktori by to davno preskumali ak by to fungovalo...

Ddana

Tramadol nie je opiát /ak by bol vypisovali by sa tzv. opiatové recepty/ vypisujú sa však obyčajné recepty. Tčamadol pôsobí v mozgu na tzv opiátové receptory. Vo vysokých dávkach spôsobuje útlm,. inak pôsobí euforizujúco -aspoň na mňa.