15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

pan d.

Tu si asi mozeme pisat o tom, o com chceme:D Ona sexuje, my nie:D
Chodite lyzovat? Ja by som chcel ist, ale je to nejako dost drahy spas. Uz som aj zabudol, kolko treba mat vlastne prachov na taku lyzovacku. Neviete mi niekto poradit, kolko cca?

Slecna A.

kasandra a kto probuh? :D moj chlap, ked chce, spyta sa na vsetko, co ho trapi :D A nikto z mojich priatelov ani len netusi, ze ja kdesi prispievam na dakom fore :D

Slecna A.

pomaranc99, ty sa ma akosi rad pytas... :D
Neodpoviem, lebo nemam 15 a cakam predovsetkym cakam na odpoved slecny zakladatelky... :)

pan d.

Co ja viem, tak C. paraju od siedmeho rocnika. Mne povedala jedna ucitelka o jednom dievcati, ktore chodilo do piateho rocnika, ze ona uz zije. Fuj, ked si ich predstavim, tak sa mi vybavi ten ich typicky smrad, ble.

Slecna A.

skus nam tu napisat, co pre teba ten sex bude znamenat, a ja ti napisem, ci potrebujes ochranu, alebo len dospiet este trosku....