Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

panika

jaj mojka - z toho nestresuj.Tvoj organizmus je teraz velmi vycerpany a miesa sa tam jedno z druhym.Ono sa neda pozerat na jeden vysledok (jedneho vysetrenia)-vzdy k nemu treba pridat aj ine (lenze to ja neviem - co ku comu ). Vsetko so vsetkym suvisi.Ale pecen je jeden taky VELKY FILTER v ludskom tele, su procesy, ktore zacinaju v nej- tak preto. Keby som sa tak mohla dostat k tam mojim skolskym veciam...

problemka

ok panika, please
noc-katastrofa. nespime cele noci a navyse mam bolesti hlavne v noci to dost boli a trapia ma i tie vysledky, hlavne to ALP som si precitala na odkaze co si mi dala a zvysene vraj byva pri nadoroch pecene, pankreasu, kosti a tak. ostatne som tam nenasla

panika

Dobre ranko Problemka,

to som len tak napisala - aspon co znamena ta skratka. Vsetko sa da najst v gooogli. Hanbim sa - vsetko sme sa to ucili v skole, ale ja som tak dlho mimo odbor, ze si uz NIC nepamatam.

problemka

dobre ranko panika,
aj tak neviem co to znaci, teda tie vysledky ked mam zvysene coho sa to tyka vo vztahu ku mne a tak