Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

problemka

...sestricka znama mi rano brala krv, ci je to urcite herpes zoster a pichla sa!mam otazku: ak je to zoster s akou pravdepodobnostou ho dostane?alebo ak nemala kiahne dostane kiahne ci opar? a ak je to daco ine nebodaj-infikuje sa, ci aj nemusi? trapi ma to. prosim o najlepsie o fundovanu odpoved. je tu na to nejaky odbornik? ked bude vysledok krvi, budem vediet ci je to isto opar, alebo daco ine, ale vyzera to na opar aj sa to tak sprava

problemka

dakujem vam,
medovku skusim, cesnak , citron nie, ale beriem c-vit. citron-alergen, cesnak-naduva, myslim tym pre babatka. Epigen lokalne by nepomohol? co myslite? poculi ste uz o tom pripravku? je dost drahy v lekarni, ale asi ho kupim, no ale mam teraz iny problem...

71gloria

Pri pásovom opare pomáha piť medovkový čaj, miesto, kde je herpes si natierať odvarom z medovky. A ešte ďalšia rada: do 2 dcl pohára vody vytlačiť šťavu z celého citróna. Piť denne aspoň týždeň.

panika

idem sem kvoli tej kalmetizacii-s tym si nelam hlavu.Oni pracuju podla zoznamov,ktore im daju detski lekari.Potom si deti predvolavaju podla rocnikov narodenia.
ale ty mas ist na ockovanie proti zltacke (ak som to dobre pochopila)?