Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

ethel

panika a čo ty máš s pankreasom??aké zdravotné problémy ešte riešiš?Ja nie som odborník,len o nejakých veciach trolilinček viem....

ethel

AMS sú asi amylázy a tie sú zvýšené pri ťažkostiach s pankreasom,ALP-pečeňové testy sú mierne zvýšené aj pri užívaní hormon antikonc. alebo pri dlhodobom užívaní niektorých liekov alebo keď sa pije alkohol...Ca 125 si myslela?

panika

odlahlo mi-lebo obcas nedomyslim dosledky. nieco trepnem a vobec si neuvedomujem, ze ludia si z toho vsetkeho co vidia, mozu vybrat len tie hrozne veci (lebo ja som taka, ze sa nestresujem dopredu, ale hladam vsetky mozne varianty....aby ma nic nezaskocilo :). Ale tiez uz dlhodobo riesim jeden svoj zdravotny problem, a tam sa teda viem vystresovat.)

71gloria

Ahoj problemka,hlavne sa ukludni, nestresuj sa zo všetkého, tiež som mala v tehotenstve zvýšené pečeňové testy a omnoho viac, a tiež som celé noci nespala, lebo sa mi nedalo. Nezaťažuj sa toľko.Určite bude lepšie.