Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

problemka

marketka
vdaka tiez, ale mam este starsie dieta, ktore sme izolovali lebo ja nevladzem tak je prec, ale pride v sobotu a ak to ono xyti a potom to moze babo zas dostat od neho a premeskam ockovaciu schemua/alebo ho zaockujeme a ochorie vysype sa den-dva na to, to uz musi byt infekcne este pred, tak ja ozaj neviem co robit, ci ta vakcina zabere ci ako, je to hroza. no a ja-som samy pluzgier cela lava noha, boli to. vdaka za rady, tiez som myslela na Mg-pojdem kupit

markketa

ten pasovy opar je 2verzia ovčich kiahni.ak to babo dostane,tak to bude mat skorej,aj to lahšie prekona ako staršie.čo sa tyka toho liečenia ak kojiš,prikladaj si teple obklady,skorej sa ti to vyburi a zahoji.dobre je uživat vitamin B,aj magnezium neuškodi.kup si v lekarni B-KOMPLEX,šumivy magnezium,to malemu neubliži a tebe pomože.neviem na akom mieste sa ti vyhodil,ale najhoršia je tvar a hlava.davaj pozor ked budu tie pluzgieriky praskat,nedotykat sa tej vodičky a pozor na oči,je to nebezpečne!ak kojiš,male to možno ani nedostane.moj manžel to mal,ked sme mali babenko a kojila som,nedostala to a bol snou v kontakte.je to trošku neprijemne a zdlhave,ale prejde to.hlavne ten B vitamin.

panika

ahoj -nie som lekar, ale asi aj hej.Neviem presne,ako prudi lymfa, ale pasovy opar je asi dost velke susto pre organizmus.My s dcerou aj pri herpesoch (takych klasickych) mame pozdurovane uzliny .Idem niekde pokukat, ci nieci nenajdem.Zatial ahoj

problemka

dobre rano, tazka noc
panika, nahodou nevies, ci mozem mat pri pasovom opare zdurene uzliny v slabinach? stve ma to, lebo herpes mam len vlavo na nohe a uzliny zdurene obojstranne a teraz sa bojim. ma to nejaky suvis? kto vie??

qwerty

P O Z O R !!!
Neverte kazdej hluposti.Keby to bolo take jednoduce a ucinne,uz by tym starocia liecili.Mozno je to chytak,ako si dobre zavirit pocitac,alebo 'naburat' ho a tak poskytnut druhym svoje citlive data.POZOR na nezmyselne a vedecky nepodlozene navnady!!