Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

problemka

dakujem medvedka, ale uz mam len chrasty a este stale zdurene uzliny-momentalne uz aj na krku, ale som aj chora, tak to mozno z toho. nejak sa na mna vsetko lepi v poslednom obdobi , z choroby do choroby. nevladzem...

medvedka

Problemka, ak Vám môžem poradiť otvorte si stránku www.aloeinfo.cz a pozrite si výrobok Aloe First má širokú škálu využitia a tiež Aloe Propolis Creme. Na stránke www.ekonet.ws - text na str.2/posledný týka sa pluygiérov. Výrobkz sa nedajú bežne kúpiť, ale musia sa objednať.V prípade záujmu tel.:041/7247984

problemka

prosim, neviete niekto, aka je to diata na pankreas?? lebo som sa prave dozvedela, ze musim drzat prisnu pankreaticku dietu, koli AMS, a najlepsie rovno aj na pecen-asi koli hodnote ALP. ale hlavne tu pankreaticku. na pecen su asi nejake regeneracne vyzivove doplnky ci vitaminy? vdaka

problemka

si mila, panika, aj aj sa tesim. prisli mi vysledky zo steru, tak bol to zoster, teda, ale sa divim, ze som to dostala, myslela som ze sa to aktivuje len u starych, alebo chorych ci imunitne slabych ludi a tak. inak , dnes teda idem daj babo zaockovat, i ked nie sme najzdravsi, tak uvidime, lebo potom uz neviem kedy, uz to aj ucinkovat prestane, ahoj zatial

panika

Ahoooj problemka - tesim sa s Tebou, ze uz je to lepsie.uzliny este asi chvilku zostanu zdurene-ale uz sa netrap:)

problemka

zda sa ze sa to stabilizovalo, uz mam len chrasty, ale stale mam uzliny zdurene? dokedy mozu byt ?????, a kedy si potom mozem dat zopakovat odber krvi?