Boj s anorexiou a ppp,baby,podme konecne zacat bojovať

Príspevok v téme: Boj s anorexiou a ppp,baby,podme konecne zacat bojovať
Sisa123

Ahojte,založila som túto tému,aby sme sa tu vzájomne podporovali v boji proti ppp.Myslím,že sme si prešli peklom a je hrozné takto si ničiť život...
Ja už konečne chcem zastaviť tento kolotoč,aj keď to bude veľmi ťažké a viem,že veľakrát zlyhám,ale chcem prestať blúdiť v temnote,chcem vyjsť z tohto hrozného bludiska...
ANA a Mia nás ničia.. Požierajú celé telo a celú myseľ,ubližujú nám...
Tam vonku nás čaká niečo,za čo sa oplatí bojovať...Skúsme kráčať za šťastnejším a krajším životom,za zdravím...naučiť sa znovu radovať z maličkostí,bezstarostne sa smiať a nemysieť len na jedlo,váhu a kalórie,lebo život je o niečom inom...
Môžte sem písať vaše príbehy,baby,ktoré sa z toho dostali,rady,ako ste zvíťazili nad ppp,ako sa vám to podarilo,čo robiť,čo vám pomáha pri liečbe,ako ste sa odhodlali začať,kto alebo čo vás najviac povzbudzuje,môžu sa sem písať aj nejaké povzbudivé jedálničky...proste čokoľvek,čo nám bude pomáhať dostať sa z toho von....:):):)

Kirsten

V mene kazdej z nas,ktora tym trpi DAKUJEM za povzbudive slova...dufam,ze raz si budem moct povedat-zvitazila som...

lifeisgreat

Ahojte dievčatá, ja chválabohu nemám takéto problémy, len by som Vám rada pomohla, keďže to čo prežívate je naozaj veľký boj. Mám kamarátku, ktorá už raz podobný problém mala dávnejšie, neskôr to prekonala, no v súčasnosti je na tom zase rovnako. V priebehu jedného roka sa nám stratila pred očami. Hrozí jej ten najhorši - posledný pád. Ona však vie že je na tom zle a bojuje práve kvôli ľuďom, ktorých okolo seba má a kvôli svojej budúcnosti.Darí sa jej to :). Ja osobne môžem písať len z pozície pozorovateľky a kamarátky - možno práve to ako vás vnímajú iní, vám pomôže zabojovať. v prvom rade si musíte uvedomiť, že Vaše telo je krásny dar a že máte len jedno zdravie. Máte okolo seba ľudí, ktorých určite trápi, ako bojujete samé so sebou. Musíte však vztýčiť hlavu, každý deň si hovoriť aké ste krásne a zdravé a že nemá zmysel ďalej sa ničiť. v budúcnosti určite chcete byť matkami, tak aspoň kvôli tomu zabojovať, aby vaše dieťa netrpelo vašou nerozvážnosťou. Verím, že to zvládnete, pretože už prvý krok ste urobili - zverili ste sa, že chcete vyhrať. Držím vám palce, smelo do toho. Narodili ste sa preto, aby ste žili krásny život, tak si ho neničte, ale chráňte tak ako sa najviac dá. :)ZVLÁDNETE TO!

Kirsten

A ked to trva roky,myslis,ze sa da nad tym vyhrat??ze je nejaka nadej??ja uz som prestala akosi verit...:-( po tolkych padoch...ale ak sa to da,rada si precitam ako.