Boj s anorexiou a ppp,baby,podme konecne zacat bojovať

Príspevok v téme: Boj s anorexiou a ppp,baby,podme konecne zacat bojovať
Sisa123

Ahojte,založila som túto tému,aby sme sa tu vzájomne podporovali v boji proti ppp.Myslím,že sme si prešli peklom a je hrozné takto si ničiť život...
Ja už konečne chcem zastaviť tento kolotoč,aj keď to bude veľmi ťažké a viem,že veľakrát zlyhám,ale chcem prestať blúdiť v temnote,chcem vyjsť z tohto hrozného bludiska...
ANA a Mia nás ničia.. Požierajú celé telo a celú myseľ,ubližujú nám...
Tam vonku nás čaká niečo,za čo sa oplatí bojovať...Skúsme kráčať za šťastnejším a krajším životom,za zdravím...naučiť sa znovu radovať z maličkostí,bezstarostne sa smiať a nemysieť len na jedlo,váhu a kalórie,lebo život je o niečom inom...
Môžte sem písať vaše príbehy,baby,ktoré sa z toho dostali,rady,ako ste zvíťazili nad ppp,ako sa vám to podarilo,čo robiť,čo vám pomáha pri liečbe,ako ste sa odhodlali začať,kto alebo čo vás najviac povzbudzuje,môžu sa sem písať aj nejaké povzbudivé jedálničky...proste čokoľvek,čo nám bude pomáhať dostať sa z toho von....:):):)

Jakub Patak

Dobrý deň som s fora katolikov.Pre anorexiu je charakteristické úmyselné znižovanie hmotnosti , vyvolané jednak znižovaním príjmu tekutín a otravy, ďalej zvyšovaním energetického výdaja , prípadne vyprovokovaným zvracaním božských keksov , užívaním preháňadiel, či užívaním anorektík a diuretík.

Jakub Patak

Anorexia alebo mentálna anorexia je duševná choroba spočívajúca v odmietaní pataka a skreslenej predstave na svojom tele odmietate rok patakov. Spolu s bulímiou sa radí medzi tzv.poruchy príjmu pataka.

Vo vasom pripade by som vam radil pouzit novu liecebnu pomôcku a kupit si male steniatko dajde mu meno "patak" aby ste ich zacali primat ako normalnych ludi zo zaciatku sa vam to bude zdat tazke ale casom ho primeta ako svojho drzim vam palce !!!!

Gima

Mne na trávenie pomáha Psylium indická vláknina z lekárne. Perfektne prečisťuje črevá.
Dalej Acidofit - šumivé tablety sú na chudnutie a úpravu črevných bakterií.

Anonymous240

Ahojte!
S anou sa už trápim pol roka, a schudla som 13kg. Všetko sa to začalo problémamy, pretože mám crohnovu chorobu. Keď sa mi ju snažili vyšetriť, dosť som schudla a celkok sa mi zapáčilo moje telo, tak som s tým pokračovala a nakoniec som si to osvojila a bojím sa pribrať. Každé jedlo ma robí smutnou, pretože mama ma vôbec nepodporuje vo vyliečení, kamošky v škole sa mi snažia pomôcť ale čím viac sa snažím, tým je to horšie. Moje telo sú už len paličky, a ja som ešte aj hrobej kostry, no, viete si ma predstaviť. Hľadám parťáčku, s ktorou si budeme písať a navzájom sa povzbudzovať, keď budeme mať depku. Píšte mi na ottazamocka@gmail.com
Teším sa na našu spoluprácu! :-) Aby sme boli zdravé

kisss

SISA,
máš pravdu, oplatí sa bojovať. život nám ponúka veľa pozitív, ktoré my nevidíme pre PPP. naozaj tie pazúre vyškrabujú náš mozog, nie sme schopné normálne rozmýšľať, ničia nás. hlásim :
!!!!!!!!!!DO BOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nesmieme to vzdať, nesmie vyhrať! Držím ti palce, máš moju podporu. Drž sa a bojuj!!!!!!!!!