ktorú kozmetiku vybrať??

Príspevok v téme: ktorú kozmetiku vybrať??
marienka

chcem sa spýtať, s akou kozmetikou máte dobré skúsenosti? Ja mám nejaké nedostatky na pleti, ako trošičku akné, čierne bodky na nose a tmavé kruhy pod očami plus zopár drobných jaziev po akné, ale inak sa pleť extra nemožem sťažovať. Problém je že na trhu je milión kozmetických prípravkov a nechcem vyhadzovať peniaze za skúšanie nových a nových.. takže sa ešte raz pýtam, ktorú kozmetiku by ste mi poradili na pleť s nedostatkami, naozaj kvalitnú kozmetiku ktorá fakt zaberá... ďakujem!

jen09o

Ja používam na problematickú plet zelenú radu od Bioderma. Je trochu drahšia, ale na -odkaz odstránený- ju majú lacnejšie, objednávam tam

Nikol10

Ja rada používam krémy od Ziaja a velmi ma prekvapila micelárna voda 3v1 od Garnier..túto majú zľavy skús pozrieť -odkaz odstránený- rada tam nakupujem

ewelinka2

Ja som tiež spokojná s Uriage konečne niečo s čím som spokojná vidíš to ma nenapadlo pozrieť na notino .Ja ho kupujem v lekárni ale asi si dosť priplatím

FromLenka

Ahojky zbožňujem kozmetiku a rada ju testujem a dávam rady, ktorá sa osvedčí a ktorá nie. Kuk sem: -odkaz odstránený-
Alebo FB: www.facebook.com

iboja

Ja som začala používať Uriage robí mi veľmi dobre a som spokojná.Vlekárni je drahší tak si ho kupujem na nete notino

kreema

Ahoj. Ja som používala krém s konope, na názov už si nespomeniem, ale kupovala som ho na notino. Bol naozaj kvalitný a ani nebol drahý

Diana D

Ja by som vyskusala na tvojom mieste zaujimavy krem vytazky z parohov od sibircanky. velmi dobry je na vyrovnanie drobnych vrasiek, celkovu vyzivu pleti. je velmi aktivny

Murren

Ja som používala biodermu a teras (aby bola trochu zmena) používam značku URIAGE ktorá mi tiež velmi vyhovuje. Dá sa kúpiť v lekárni alebo na Notino za trochu lepšie ceny.

lienka_1

ja momentálne používam kozmetiku nuance už asi 4 mesiace a som s ňou spokojná :) mám mastné čelo a čím dlhšie ju používam tak sa mi zdá že ho mám menej mastné. ale to som začala pozorovať tak po 2 mesiacoch používania. a hlavne sa mi páči, že neobsahuje parabény a silikóny.