ktorú kozmetiku vybrať??

Príspevok v téme: ktorú kozmetiku vybrať??
marienka

chcem sa spýtať, s akou kozmetikou máte dobré skúsenosti? Ja mám nejaké nedostatky na pleti, ako trošičku akné, čierne bodky na nose a tmavé kruhy pod očami plus zopár drobných jaziev po akné, ale inak sa pleť extra nemožem sťažovať. Problém je že na trhu je milión kozmetických prípravkov a nechcem vyhadzovať peniaze za skúšanie nových a nových.. takže sa ešte raz pýtam, ktorú kozmetiku by ste mi poradili na pleť s nedostatkami, naozaj kvalitnú kozmetiku ktorá fakt zaberá... ďakujem!

ariela

Zvesko si tu robi reklamu, firma Pharmanex to je jeden velky podvod. Kvazi ti zmeraju antioxidanty pomocou pristroja, ktory ti ich zmeria pri rozhybani bunky...totalna kravina.A tie ich akoze doplnky vyzivy, priserne drahe a za nic.Nedajte sa obalamutit.Zrejme nemaju ani povolenie na predaj tychto akoze liekov, tak sa ani v lekarni neponukaju...dajte si pozor na podvodnikov firmy Pharmanex.

veronikaD

Ak mozem poradit, mam dobre skusenosti s Vichy alebo teraz najnovsie pouzivam La Roche Posay. Obe znacky ponukaju siroku radu vyrobkov na rozne druhy pleti. NIe su to najlacnejsie znacky, ale podla mojej skusenosti sa do kvalitnej kozmetiky oplati investovat.

beruska3333

Pre Marienku.Ja som velmi spokojna s kozmetikou Oriflame.Ak by si mala zaujem,ozvi sa,poradim ti a sama si mozes vyberat a objednavat kozmetiku.Kazdy produkt je opisany k comu dopomaha.Moj MAil: beruska3333@azet.sk

lilliana

Na kruhy pod očami sú špecialne očné korektory , ktoré si nanesieš na okolie očí a na to ešte nanesieš make up s odtieňom tvojej pleti.
Poraď sa aj s kozmetickou poradkyňou

nia15

Ahojte.Mam taky problem-tmave kruhy pod ocami=(.Neporadite mi niekto ako sa ih zbavit, alebo nejaky make-up, ktory ich spolahlivo zakryje?Moj mailik je nia15@atlas.sk za odpoved vopred diky

randy

jou jou ...ziada kozmetika nie je dokonala..a kazda plet iank reaguje. takztiez nie vsetky produkty nejakeho vyropsu su fajn :)
a uz vobec nie tie, co predavaju seliaki pochybni predavajuci ..