ktorú kozmetiku vybrať??

Príspevok v téme: ktorú kozmetiku vybrať??
marienka

chcem sa spýtať, s akou kozmetikou máte dobré skúsenosti? Ja mám nejaké nedostatky na pleti, ako trošičku akné, čierne bodky na nose a tmavé kruhy pod očami plus zopár drobných jaziev po akné, ale inak sa pleť extra nemožem sťažovať. Problém je že na trhu je milión kozmetických prípravkov a nechcem vyhadzovať peniaze za skúšanie nových a nových.. takže sa ešte raz pýtam, ktorú kozmetiku by ste mi poradili na pleť s nedostatkami, naozaj kvalitnú kozmetiku ktorá fakt zaberá... ďakujem!

radkka

jeej bee ty si super, ja tam objednavam stale tak nejake tie dalsie zlavičky učite potešia :) a ja mam odtial najradsej kozmetiku od bione cosmetic maju skvele peelingy aj na citlivu plet :)

Helena B

Dobry den,mozem poradit naucinejsiu kozmetiku aku som do teraz mala,kazdemu komu som ju poradila bol nadmieru spokojny,je to lekarska kozmetika Natinuel a chodim si ju kupovat do kozmetiky inge,aj vam poradia podla stavu a typu pleti,pekny den priatelia

silvija

uz som to niekde pisala, ja pouzivam kozmetiku, parfemy aj make up od fm tento mi vyhovuje najviac -odkaz odstránený-

bee_1

skus notino.sk maju tam stale zlavy cez -odkaz odstránený-
a je tamaj biokozmetika aj normalna ale su tam kvalitne veci a naozaj siroky sortiemnt ze tam proste najdes vsetko co potrebujes od hlavy az po paty :)

sonicka_s

Ja používam tento priody. sk/pletove-kremy/205-priody-regeneracny-nocny-krem-s-filtrovanym-slimacim-extraktom-8588006372052.html
nie jesíce priamo na citlivu pleť, ale tiež som mávala problém so začervenaním :-) a teraz v pohode

Janka1039

Ak hľadáš kvalitnú prírodnú kozmetiku tak za mňa určite odporúčam všetko z ajurvédskej kozmetiky - -odkaz odstránený- - hlavne pleťovú masku Tarika, tá je veľmi dobrá na akné a aj hydratačné krémy majú dobré. Ale základ je tá pleťovka :-)

Janka1039

Ak hľadáš kvalitnú prírodnú kozmetiku tak za mňa určite odporúčam všetko z ajurvédskej kozmetiky - -odkaz odstránený- - hlavne pleťovú masku Tarika, tá je veľmi dobrá na akné a aj hydratačné krémy majú dobré. Ale základ je tá pleťovka :-)