ktorú kozmetiku vybrať??

Príspevok v téme: ktorú kozmetiku vybrať??
marienka

chcem sa spýtať, s akou kozmetikou máte dobré skúsenosti? Ja mám nejaké nedostatky na pleti, ako trošičku akné, čierne bodky na nose a tmavé kruhy pod očami plus zopár drobných jaziev po akné, ale inak sa pleť extra nemožem sťažovať. Problém je že na trhu je milión kozmetických prípravkov a nechcem vyhadzovať peniaze za skúšanie nových a nových.. takže sa ešte raz pýtam, ktorú kozmetiku by ste mi poradili na pleť s nedostatkami, naozaj kvalitnú kozmetiku ktorá fakt zaberá... ďakujem!

elza_2322

Ja mam zase na druhu stranu velmi vysusenu plet a dost citlivu, tiez uz neviem co by osm si na to dala... Vsetko ma stipe, zcervena mi rychlo, niekedy naskacu aj vyrazky :( nepomahaju ziadne oleje ani nic podobne

medusa

Mám 42 rokov a používam asi 10 rokov kozmetickú značku LR. Krémy a čistiace vody sú dermatologicky testované a tento punc kvality má každý výrobok na obale.

tesinka

Ahoj Marienka, nechces prit ku mne na bezplatne kozmeticke poradenstvo na ktorom si mozes vyskusat priamo na pleti vyrobky a este ta aj nalicim. Ak ano tak sa kludne ozvi.

biodroga

Ak by ste mali záujem o informácie ku kozmetike Biodroga Systems, stačí pozrieť na www.biodroga.sk , alebo v prípade konkrétnych riešení sa zapojte do diskusie na forum.biodroga.sk

Váš tím Biodroga Systems Slovensko

cane

Aj ja som veľmi spokojná so značkou Biodroga. Mám stále akné, aj keď by som ho už dávno nemala mať... Doteraz som vyhadzovala peniaze na všelijaké prípravky, až nedávno v Nemecku ma jedna príjemná staršia pani presvedčila aby som si kúpila značku ktorú predáva. Bolo vidieť ako sa mi pozerá na tvár s odstupom pár centimetrov a je zhrozená. Tak som si kúpila pár výrobkov a žasnem nad pozitívnou zmenou, ktorá sa na mojej tvári udiala v priebehu troch týždňov. Neviete mi niekto poradiť kde sa táto značka na Slovensku predáva, príp. e-shop? Tisíckrát vďaka.

lina

Ahoj. Ja používam iba detské mydlo a veľmi mi to prospieva a po umytí si nanesiem gélový krém od Nivey na zabránenie mastenia

Athena

marienka: Ja som mala kedysi kozmetiku BIODROGA, niekde som ju vyhrala a bola naozaj výborná. Pleť som mala krásnu, jemnú, bez vyrážok. Ale myslím že túto kozmetiku u nás zoženiš ťažšie a aj jej cena bude vyššia. Skús pozrieť na ich českú stránku: www.biodroga.cz inak je to nemecká alebo švajčiarska kozmetika.

toucher

MARIENKA, skus zavolat YVESKOVI, on ma taky analyzer na plet, ktory ti ukaze v akom stave mas pokozku a poradi co a v akom slede by si mala pouzivat.

toucher

Zdravim, chcem reagovat na prispevok ariely, co sa tyka produktov pharmanex a nuskin. u mna tie produkty totalne zabrali a vobec to nieje ziaden humbuk. mal som dost velke zdravotne problemy a hlavne alergie a ekzemy. vsetko sa mi krasne upravilo a preto chcem vyslovit velku vdaku firme nuskin za to, ze mi takto pomohla. lekari su nanic...riesia len akutne problemy ale nie pramen problemu. mozem kazdemu len odporucat!!!! kludne zavoajte YVESKOVI urcite Vam poradi. majte sa vsetci a zelam vela zdravicka...to je totizto TO najdolezitejsie !!!!