Antikoncepcia Karhleight

Trubka

ja berem karhleight a nemam z nej ziadne vedlajsie ucinky dokonca som po nej schudla kilo za prvy mesiac (je to pisane aj v papieri ze sa to moze stat kvoli odvodneniu) lekar mi ju predpisal s tym ze je dobra lebo nezatazuje organizmus a navyse sa bere stale (placebo tabletky pocas mojich dni) cize spokojnost 100% dokonca z nej mam vetcsiu chut na sex a lepsi orgazmus (ale to aj tym ze uz nepouzivam kondomy) a je za priemernu cenu 30e na 3mesiace ja urcite odporucam

vikiii

A na pleť ako pôsobia? alebo na libido? Ja som mala pred tým Maitalon, no bola som pri ňom taká podráždená, nervózna, mala som často silné migrény a hlavne nulové libido :(.. Chcela som prejsť na túto Karhleight, no môj lekár ma odpísal so slovami, že aj tak sú všetky rovnaké a predpísal mi Belaru.. s tou je to ešte horšie.. teraz mám ešte k tomu celú tvár vyhádzanú :(.. nie normálne akné, ale také obrovské (typu herpes) pupáky :( :(.. veľmi nepríjemné prekvapenie nato, že som mávala peknú pleť aj počas puberty.. Zdá sa mi to dosť nefér od neho, že som chcela nejakú novšiu, lepšiu alebo s HAK úplne skončiť.. Asi v tom musí byť pekný biznis pre lekárov, keď pacient si nemôže ani povedať, čo chce užívať :(.. Alebo to mám iba ja takého gynekológa? :(

betonarka

odpovedam, nemozem si dat vymenit, zijem v zahranici, k lekarovi sa dostanem ked uz douzivam treti mesiac, mam ich uzivat len 3 mesiace, aky ucinok sa znizuje? ak myslis ochranu pred otehotnenim, tak to mi vobec nevadi lebo chcem otehotniet :-)