Antikoncepcia Karhleight

odpiste

..pribalovy letak nemam..inak predtym som uzivala 3roky novynette a po skonceni uzivania som v prvy den menzesu zacala uzivat Karhleight..takze neviem ako to chodi

odpiste

..ahojte, uzivam Karhleihgt prvy mesiac, teraz uz druhy den jem biele tablety, menzes este nemam..a spinenie som vobec nemala je to v poriadku?..

iwuska1003

NO ja by som sa tiez chcela podelit o skusenost a zial bohu ju mam velmi zlu..Doktorka mi predpisala Karhleight, ze je to vraj novinka a je vraj dobra ani sa po nej nepribera..Lenze od prveho dna ako som zacala uzivat, mam neskutocne silne kramy a uz je 10 ty den a ja ich este stale mam strasne silne, citim sa zle..mam migrenu,boli ma hlava, co ma nikdy nebolieva.absolutne mi neurobila dobre a neviem ani co robit, kedze ani zdaleka nevyzera zeby mi mali kramy skoncit

zuzka15

Ja beriem Karhleight 4 mesiace. No keď zažnem brať tie neaktívne tabletky, vždy ma bolí hlava. Pribrala som 3 kg navyše, chuť na sex nemám, som nervóznejšia, než predtým.

Asi prestanem užívať.

Keksinka

Ahojte baby....berem tuto Antikoncepciu skoro treti mesiac!! Prve tyzdne ma z nej bolievala hlava ale teraz je to fajn...predtym som brala Chloe bolo to riadne svinstvo pribrala som za rok zo 46 kil na 59:( musela som ju koli tomu vysadit,pretoze som sa zobudzala vzdy hladna a mala som, strasnu chut na jedlo:)z Karleightu sa citim lahsia,pretoze nezadrziava v tele vodu,tak ako ostatne HaK..schudla som asi 2 kila co neni vela,ale som vdacna aj zato...okrem bolesti hlavy som nemala ziadne vedlajsie ucinky,takze urcite odporucam!!!A chloe by mali ZRUSIT!!!

betonarka

ja som mala ten isty problem, mne bola nasadena zo zdravotnych problemov na 3 mesiace, prvy mesiac som krvacala skoro cely, resp spinila, druhy mesiac asi okrem 7 dni po ms, inak tiez stale a treti mesiac to uz bolo lepsie... prve tri mesiace je to normalne, telo sa prisposobuje inej davke hormonov, (a ked si precitas pribalovy letak, tak spinenie, je jeden z vedlajsich ucinkov) ak by to trvalo dlhsie ako 3 mesiace, tak poziadaj o zmenu

Miska461

Ahojte, moja gynekologicka mi predpisala HAK Karhleight ale tym ze zijem v Taliansku mam s nou problem, obvodny lekar v Taliansku mi predpisal Yasmin a chcela by som sa opytat ci mozem uzivat tu na miesto Karhleight.Dakujem

Miya

Dobry vecer damy,
chcela by som sa opytat kedze neviem nikdy najst medzi vedlajsimi ucinkami depku, ci je mozna?
Akonahle som zacala brat antikoncepciu zacala som mavat castejsie depresie.
Dakujem