Antikoncepcia Karhleight

Nika 228

Vermill: mala by si záujem o tabletky? ja som ich prestala brať lebo mi nevyhovovali a ostalo mi jedno balenie

Matra4

Ja beriem Karhleight už asi pol roka, predtým som mala Artiziu. Cyklus mám super, pravidelný, krátky a bezbolestný. No schudla som asi 4 kg. Síce to nie je všetko, čo som pri Artizii nabrala, no aj tak ma to nepotešilo - kilá navyše ma tešili. Čo mi však vadí ešte viac je, že sa mi vyhádzalo mierne akné, ktoré som už dlho neriešila, mala som pleť jak detskú prdelku. Taktiež mám pocit, že mi rastú slabšie, suchšie vlasy a aj dosť padajú. Takže zhrniem podľa môjho názoru - pre tie, čo nechcú pribrať je to zjavne aj podľa predošlých komentárov super voľba, no pre tie, čo chcú od antikoncepcie aj ženskejšie tvary a čistšiu pleť, tak to bude treba asi dačo silnejšie.

Nikolettaaa

ahojte baby,ja by som sa chcela spytat ci je normalne,ked som prvy krat zacala uzivat karhleight v prvy den menstruacie,aby mi ta menstruacia po 2 dnoch skoncila,je to mozne?? ma niekto podobnu skusenost?? dakujem ...

Swetlus

ja ju beriem už vyše 8 mesiacov a vyhovuje mi, nemám žiadne problémy, predtým som mala Karhlu, čo je v podstate to isté len s pauzou :)...inak v pohodičke :)

???

ahojte chlcela by som sa opytat beriem antikoncepciu Karhleight a mam dostat menstruaciu v neelu no na gatkach som si nasla uz krv v utorok mozte mi povedat preco?

Príspevok

Každe ženské telo reaguje inak na antikoncepciu. Moja mama vyskúšala všetky, zo vsetkych odpadavala a vracala. Zistili jej alergiu na niaku latku. Antikoncepcia Karhleight bola moja prvá a som s nou spokojná. Prvé dva/tri dni ma tabletky uspavali. Nepriberam, neodpadavam, nevracam. Fungujem úplne normálne. Kramy mávam pravidelne, pravidelne mi do 4dni končia. Každý gynekológ by mal pri antikoncepcii spraviť krvné testy a podľa toho predpisat antiku. Moja gynekologicka bola taka lenivá ze mi predpisala prvé tabletky čo ju napadli a vdaka bohu trafila sa.

Pinkyyy6

Mam otazku kedy mam dostat menzes. Hned ked doberem aktivne tabletky?? Doteraz som brala tabletky tri tyzdne a tyzden nic. 28 dnove mam prvy krat. Dakujem

zuza5

brala som 6 mesiacov . Už som prestala,lebo je to Svinstvo! Mala som kožné vyrázky, prsia ma boleli, sex len 3x v mesiaci ....no comment. V prvých mesiacoch mala som silné bolesti hlavy, kučery z vlasov zmyzly, a bola som neznesitelná.

Agátaaa

Ahojte, chcela by som sa opýtať na vedľašie účinky pretože o tom v príbalovom letáku nič nie je. Beriem túto antikoncepciu cca rok a posledné 3 mesiace dostanem menzes skôr ako by som mala. Niekedy aj o 5-6 dní. Nemáte takýto problém ? A neviete mi s tým nejako poradiť ?

odpovedam

pribalove letaky by mali byt aj na internete. skus pohladat, tam by mali byt vysvetlene veci. Napr. vedlajsim ucinkom HAK je vynechanie krvacania, pripadne nepravidelnosti v cykle. Mozno to mas tym. Ale pockaj, kym sa ti to stabilizuje, kedze si presla na ine tabletky. Ale s urcitostou ti na to odpovie gynekolog.