Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

Mrska Silvuska

dadadaggg - chlapi by pri citani tohto tu odpadli na prvej strane...)))) pre nich su to malickosti, ktore nestoja za ziadne riesenie:-D...len nech je plny hrniec, tepla postel, ovladac od TV v ruke, a zivot je gombicka:-DDDDD

a zabudla som...zena po jeho boku nech je ticho...)

Mrska Silvuska

ilinka - vyzeras bystra...tak si si snad podla prispevkov dadadaggg urcite vsimla, ze evidentne taka za kratsi koniec....v tom ich vztahu...ona je ta pozorna, nie on....
ktoru zenu nehreje na srdci fakt, ze "jej" muz ju dokaze potesit len tak a bars len tym, ze vie aj davat, nielen brat?...

dadadaggg

dievcata dakujem za nazory, utekam vybavovat na urad, ale vecer vas pocitam... aj nejaky chlap by sem mohol hocit okom a nieco zaperlit;-)

ilinka

Mrska Silvuska .. pre zaciatok- je pekne, ze mas takeho pozorneho priatela, urcite je uzasny, ale nie vsetci chlapi su taki (v com i tak nevidim nejaky zavazny problem:) ).

"Obsypavat kvetmi a darcekami" bolo myslene viac menej nie uplne doslova. Jednoducho, ze ak ti chlap nedal doposial darcek, kvetinu, cokolvek, len tak, pretoze je streda, hned nemusi znamenat, ze si pre neho bezvyznamna.

A napisala si trefne, ze chlap si ma zenu ziskat predovsetkym svojim spravanim. A o to ide. Chlap moze byt predsa pozorny i bez "darcekov a kvetov". :)

2bodka

tiez si myslim, ze hovorit chlapovi ze sa mi nepaci, ze mi negratuloval na meniny je zbytocne...
proste musis hrat rovnaku hru, teda nerobit z menin/narodenin "vedu" a casom uvidis, ci to bola len jedna malickost alebo je to egoista, ktory sa zacina prejavovat :)

alibi

tvoj priatel je chrapun a je nutne si s nim o tom otvorene pohovorit inak to nikam nevedie. a darcek za 90 eur by som mu nekupovala.

alibi

tvoj priatel je chrapun a je nutne si s nim o tom otvorene pohovorit inak to nikam nevedie. a darcek za 90 eur by som mu nekupovala.

dadadaggg

On bude mat 33, ja mam 26.
Len ja nie som vychovavatelka a tych divnych veci na nom je coraz viac a rozhovor ho nezmeni...

Mrska Silvuska

dadadaggg - klames sama seba s tym, ze tomu das este mesiac, lebo...nikto nepovedal, ze sa musis rozist. skor porozpravat. aj sa to tak hovori: nememu telatu ani vlastna mat nerozumie.
on ma ako vediet, ze tebe v tomto vztahu nieco "nevonia", ked nahlas nic nepovies?
to je zasa neferove od teba.

kolko mate obaja rokov?

Najčítanejšie články