Posilnenie imunity u detí

Barra Ba

Nám sa doma osvedcil Immune Akut sirup. Dcérka bola často chorá a pomohol. Má fajn bazovú príchuť, takže mi ho nevypľúvala a môžu ho užívať deti od 1 roka

terka9

pre deti je super hliva ustricova jack hlivak imunit z lekarne, davam to svojim detom a mam pocit ze im to fakt zabera a nebyvaju tak chore ako po minule roky

Dana Dvaja

nám sa doma osvedcil immune akut sirup, ktorý môzu uzivat deti od 1 roka. Moje dvojicky byvali casto chore ale odkedy uzivame sirupcek, tak su viac v pohode

Mamina Misa

Moj 10 rocny syn byval casto chory, skusali sme vsetko. Prirodne pripravky, zeleninu, ovocie, samozrejem aktivity vonku, ale nic nepomohlo. Bol stale chory, potom sme mu skusili dat wobenzym a ten mu pomohol. Teraz uzivame wobenzym cela rodina

mama Kika

Ja dávam synčekovi, čo má 5 rôčkov sirup Imunno Akut, ktorý obsahuje bazu čiernu. Ten mu pomohol posilnit imunitu. Teraz je z neho zdravé s šťastné dieťa :)

Lenuska 41

skúste cordyceps of immunityassist.sk , vrelo odporúčam. Dávam deťom od troch rokov a sme veľmi spokojný.
Lenka

Majca68

Ja som tiez davala svojej dcerke wobenzym a pomohol jej. Predtym sme skusali vela inych sposobov ako posilnit imunitu, dcerka bola casto chora, ale az wobac pomohol

sam

ja mam overene prirodne probiotika vita biosa, su v tekutej forme , pridavam ich do cajiku, je to vytazok z bylin, kupujem ich z vitarian.sk