Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

miksinka

tomas ale ja neviem ako to je!podla mna ked chodis k psychiatricke,tak ta k psychologicke uz netreba!ale ved za skusku nic nedas!kolko to stoji?asi nic!ked ta tam posle obvodny lekar!

tomas81

nene,nezomrel my nikto.Ja k tej psychologicke pojdem.Sa vyrozpravam a uvydim.KOlko stoji hodina sedenia? priblizne.

miksinka

tomas to privitanie nebolo pre teba,ale pre zuzku!
viem,ze trpis aj pp,vsetko som citala na uzkosti!ja som tam tiez!
zuzka tak by som ta najradsej ihned poslala k psychologicke,mozno by ti pomohlo par sedeni a si z toho vonku!!!cim skor tym lepsie!mas velky stres?

tomas81

Cooo? kde by si ma radsej uvitala?
chodim k psychiatricke,ja netrpim len depresiou,ale aj pp.
Kto to tam stale vypisuje?

zuzka :)

No aj ja by som bola ovela radsej, keby to bolo niekde inde :))). Trapi ma priblizne necele 2 mesiace :(((. Nechodim ku psychologovi ani psychiatrovi a ani nic podobne.