Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

sofinka

ahoj iris, som rada ze si reagovala na tento moj komentar, nie nebola aj ked som chcela ist, jeden moj znamy mi povedal ze nemam ze to nieje dobre aby som tam bola evidovana...
no ako sa mi to prejavuje? strasne zmeny nalad mam raz sa mi chce smiat , potom plakat proste stale som nestastna, nic mi nevychadza akoby som nieco hladala a stale to nevedela najst akoby mi chybal kusok mna neviem to opisat ale nieco mi jednoducho chyba..
Neviem ako to mam cele prelomit, mam dost rusnu minulost a jedneho dna ked som sa zo vsetkeho vyhrabala a mala som byt stastna ze sa moj zivot vratil na tu spravnu kolaj nieco sa vo mne zlomilo.. akoby som dosiahla co som tak strasne chcela a nakoniec to nebolo take krasne a ruzove ako som ocakavala .. no neviem..
a tiez mam raz zacas pocit uzkosti, hlavne ked zaspavam nechcem zatvorit oci lebo sa mi zacnu robit take obrazce pred ocami a strasne sa zacnem bat....
a kedysi som trpela sebaposkodzovanim a z toho som sa nakoniec dostala sama nastastie...

sofinka

no ja som sa sem pridala predvcerom, dufam ze nevadi, bolas tu vtedy iris a pete....
pockaj okopirujem ti to co som pisala pred tym sem .. tam je co ma trapi
ale som na tom asi dost podobne ako ty

anita

No, takže ten program si mala veeľmi nabitý! To sa niekedy stáva, že je toho veľmi veľa, a potom je z toho človek celkom "vybitý" a ani nevie,čo má cítiť a čo cíti.
Ja v tomto momente ani neviem, či mám nejaký problém. Teraz sa mi zdá, že žiadny, hoci nie všetko, čo v živote chcem, momentálne mám. Momentálne nie, ale dá sa to zvládať.
Ani ja nestíham čítať, len som si všimla, že za tých pár dní, čo som tu nebola, je táto téma akási frekventovanejšia.
:)))
Kedysi som mala dojem, že táto téma je súkromné pole pár ľudí :))) Samozrejme, to boli len moje pocity, pretože fórum je otvorené a prístupné všetkým. A to je dobré.
Si pre niečo nešťastná, sofi? Niečo konkrétne ti spôsobuje depky??

sofinka

stale extremne nalady mam ...
a dnes sa vyvinul celkom fajn..
ozaj prepac ale nestiham citat vsetko co sa tu na tomto fore udialo, mozes mi povedat aky mas vlastne problem ty?
ak teda mas nejaky alebo sa mozno len zapajas do temy a radis.., vies zaujima ma to:)

sofinka

Ale vcera som bola konecne po dlhom case so svojim milencom, no a neviem strasne som sa na nho tesila a dnes rano som sa zobudila s tym ze vlastne mi je vsetko jedno, mi volal tak mi to bolo jedno potom som bola u doktorky a, a pozret babku, ta mi porozpravala o dedovi co uz nezije celkom prijemne ju pocuvat no a vecer s kamaratkami som bola a tie mi rozpravali o frajeroch taky tiez den plny programu nastastie a neviem nejaky flegmos sa dnes zo mna stal akoby som vcera vypustila vsetky emocie a dnes uz mi bolo vsetko fuk..

anita

Ja sa mám dnes celkom dobre. Je to preto, lebo som celý deň mala program a stále som robila niečo uspokojúce. A s dobrými priateľmi. Mali sme hodne návštev, ani som nezaregistrovala, aký je deň. Či bolo počasie škaredé alebo aké. Sofi, čo si dnes robila ty, keď bol deň "bezcitný"?