Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

miksinka

tomas to bude asi pre teba!asi ten dotycny chce aby si sa mu podakoval,inac neprestane a bude to tu vypisovat vecnost!:)))))))))))))

miksinka

joj,chudatko moje!tak vitaj medzi nami!aj keby som ta privitala radsej niekde inde!
ako dlho ta ta potvora trapi?chodis aj za psychologom?

pre tomas81

NEUROL SR 1,0 - výpis z príbalového letáku:
Používanie tohto lieku môže viesť ku vzniku fyzickej aj psychickej závislosti. Riziko závislosti sa zvyšuje s dávkou a trvaním liečby; takisto je vyššie u pacientov s anamnézou nadmerného užívania alkoholu a liekov. Ak sa rozvinula lieková závislosť, náhle ukončenie liečby budú sprevádzať abstinenčné príznaky ako bolesti hlavy, svalová slabosť, mimoriadna úzkosť a napätie, nepokoj, zmätenosť a podráždenosť. V ťažkých prípadoch sa môžu vyskytnúť nasledujúce príznaky: derealizácia (pocit nereálnosti okolitého sveta), depersonalizácia (pocit odcudzenia a straty vlastnej identity), hyperakúzia (precitlivenosť sluchu), tŕpnutie končatín alebo pocit štípania v nich, precitlivenosť na svetlo, hluk a telesný kontakt, halucinácie a epileptické kŕče.
Po ukončení liečby sa môže rozvinúť prechodný syndróm, keď príznaky, pre ktoré sa pristúpilo k liečbe NEUROLom SR 1,0, sa vrátia v silnejšej podobe. Môžu ho sprevádzať iné reakcie, vrátane zmien nálady, úzkosti či porúch spánku a nepokoja.

miksinka

zdravicko!!!!ako sa mi mate????
frajo,uz sa konecne ozvi!chybas mi!!!!!!!
pete,dik za mail,len neviem ci stihnem odpisat!!!!anitka ako sa mi mas???

misha

pre tomas81, nemusíš to sem písať 2x.
Tomi,
ja si myslím, že by Ti dr. mala zmeniť lieky!! A čo najrýchlejšie..