Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, to dúfam, lebo teraz stráááášne vrieskajú:-( Musím sa Ti ale s niečím priznať:-( Chcela som si skočiť kúpiť to avokádo, a tiež som mala chuť na sušené banány. Lenže som urobila chybu:-( Predtým, než som išla do obchodu som si pozrela, koľko majú tie veci kalórii, zlakla som sa, nakoniec som si nič nekúpila:-( Chcela by som sa najesť už bez toho pozorovania kJ, chcela by som sa najesť ako všetci ostatní, vychutnať si aj čokoládu:-(

iris

zeleninovu. taku riedku a bez zemiakov.dala som tam hrst ovsenych vlociek miesto zemiakov.mam velmi rada polievky.
co si sa dnes doucovala?sama si bola,alebo vas bolo viac?

iris

vidis,tak si mala rusny dnik.aj ja som bola doobeda s kamaratkou,potom som mala navstevu.a tak cely den vyplneny a to bolo dobre, pretoze nebol premarneny. dobre,ze si papkala,tie vycitky,uvidis,ako sa budu casom stracat ked budes stale pravidelne papat.nakoniec budu mat taky slabucky hlasok,ze ich ani nebudes pocut.
:))