Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, ja som tej zeleniny už prejedená:-) Moja, idem aj ja už off, idem pozrieť niečo v telke. A máš mailík:-) Tak zatiaľ pá, príjemný večer..

iris

misha,ja som citala niekde,ze to,co jes naposledy urcuje to,co budes jest nasledovne.takze ak vela dobosiek a keksikov,tak potom stale ta to bude tahat k tomu.ak nieco zdrave,plne vitaminov...tak potom ta to nebude lakat k takym nezdravim.to je taka infoska.ale tyka sa prevazne mna!! :)

misha

No, ja som bola o 18h vychystaná ešte na jednu prechádzku, bola som asi 15min. z domu a začalo liať, prííííšerne pršať:-( Ale som trošku taká vyrovnanejšia dnes, bola som na hypnoterapii, tak mi je tak....ani opísať to neviem..žiadny plač, úzkosť, strach..skôr: prázdno? Ale celkom fajn..

misha

Alti, ani ja...Ja by som si teraz dala niečo čokoládové, nejaký keksík...ale som aj rada, že doma žiadne sladkosti nemáme...:-( U mňa nastanú po zjedení potom neopisateľné stavy:-(

Alternativa

Aj ja si dam k caju rada keksiky. Ved o com to vsetko je, ked sa ma clovek stale kontrolovat, nieco pocitat, zvazovat,...o tom predsa krasne chvilky voooobec nie su. To je tyranie nielen tela ale hlavne ducha. A o to ja veru nemam zaujem.