Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

ANO,ano, to som pocul a hladat to, ale sa to neda a s tou tvoju by som si nemohol pomailovat?Alebo nema nieho ineho odbornika ore mna?

misha

pete, asi Ťa sklamem, ale on-line som nikoho nenašla, asi si ma s niekým mýliš, alebo si to zle pochopil:-( Tiež som hľadala takú web. stránku, ale nikde nikto není:-( Alebo nemýliš si to tým, že som písala, že si mailujem so pychol.?

pete

Ahoj Anita, to je mi ľúto, už som sa tešil na tvoj príspevok. Dnes som mal celkom príjemný deň, ale teraz som sa niečo dozvedel a je mi zas hrozne, som tam, kde som bol pred dvoma troma mesiacmi, keď som sem začal písať. Ver či never radšej by som sa nechal operovať zaživa ako prežívať toto. Môj mail je pete7@atlas.sk Môžeš mi tam napísať, keby si chcela. Ja sa s tebou veľmi rád rozprávam a tešil by som sa, keby sme sa mohli aj ďalej. Môžete tam napísať aj ostatní, ktorí chcete. Bol by som smutný, ak by som stratil tieto internetové priteľstvá, lebo sem píšeme čoraz menej, ale ja som si vás veľmi obľúbil.

anita

pete, žiaľ, dnes nič nenapíšem. PC bol celé poobedie okupovaný deťmi, a teraz som z nich už unavená. Idem spať, lebo ráno musím skoro vstávať. Napíšem...dúfam zajtra mi to vyjde.
Dobrú noc.