Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, napila som sa minerálky, hoci mám pocit, že sa mi to brucha už nič nevmestí..ale možno má Alti predsa len pravdu, že tá plnosť je len psychická, že to tá sviňucha PPP spôsobila:-(
A s tými zúbkami- tiež som to nechápala, ale máš pravdu, zistila som, že je to z nedostatku vápnika, preto sa všetko odlamuje, zničilo sa mi hélium- tá biela blomba na predných zuboch:-( Moja zubárka o PPP nič nevie, ale asi jej poviem, že mám trochu problém s jedlom, možno poradí nejakú "výživu" pre zuby, možno niečo existuje- konkrétne na toto.

iris

mishi,samozrejme,ze z toho nepriberies.ani trochu.ved to vsetko spotrebuje na fungovanie, a nie este na ukladanie do tukov! ma co dohanat,aby dobre pracoval,na energiu pre bunky,mozog...atd!

iris

uz tu nie si? tak som dala otazku aj na A+B o vytraveni.mozno niekto aj tam bude vediet.
mishi,lenze ja by som si to jabko uz nedavala,to predsa este zatazi.tak caj na travenie. a asi pretrpiet. aj ty, aj anita to musite nejako zvladnut so zaludkami :(((
drzte sa!!
dobru nocku.

misha

iriska, mám chuť si urobiť výplach žalúdka:-(((((( Stále počujem, že priberem, stále to tá PPP "kričí", nedá sa to nepočuť:-(((( Ale naozaj priberem? Dá sa pribrať z nízkotuč. jogurtu a 10tich piškótov?:-( Možno, keby som sa necítila taká plná, že by také výčitky neboli, čím viac to tlačí, tým mám väčší strach:-(
A koľko stojí teraz to avokádo? Ja neznášam maslovú chuť:-((

iris

mishi,lebo ta ppp je ako bakteria,ktora chce ostat nazive a tak ti stale nasepkava same hluposti,len aby si ju nevykynozila! je to hrozna potvora.preto sa tak ozyva.jednoducho ju musis potlacit citanim alebo rozhovorom s niekym o opaku, o pravde!! a stale sa uistovat,ze je to tak.
avokado chuti tak???maslovo?nijako?alebo predsa len ma chut?ja neviem to presne opisat,mishi,ale ja ho mam veelmi rada.prenesmierne!kazdy den jedno zjem,lebo maju v lidli akciu :)) aj malada sa mi zlepsila!

misha

iriska, v duchu si opakujem, že za jedeň deň snáď toľko nepriberiem, ale hneď na to mám inú odozvu od PPP:-((((( A banánik mám veľmi rada..avokádo som snáď nikdy nemala. Ako chutí?

iris

mishi,si zlata a odvazna. zajtra si daj pekne nejake ovocie rano,ak budes chciet tak s niecim. alebo same. a potom nezabudni na papanie.lepsie castejsie a pomenej ako dlho nic! potom to tak bolavo tlaci v zaludocku.a dobre pozuj.mala by si vela razy kazde susto.tak ti pojde do zaludka uz natravene a nebude tam tak dlho,vies?!
co tak banan a avokado :)) ked ich tu dnes tak casto spominame?