Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

beelly

Nie, praveze rodicia nastastie nie su taki ze by ma opravovali, praveze v tomto mi nechavaju velku volnost. Skor mam pocit ze su to cudzi ludia, kvoli ktorym sa tak vsetkeho bojim...(skor zle skusenosti v skolke, skole a podobne) ale sak kto ich nemal...neviem preco to tak na mna ma vplyv vsetko kazda hlupost...to je moja chyba

mira

beelly,moja rada len taka laicka.rada by som pomohla viac,ale nie som kompetentna,takze len takto kamaratsky. podla mna si dost zakomplexovana,a mozno je to aj prehnanou starostlivostou rodicov.moze byt,ze ta stale kontrolovali,opravovali a ty nie si sama sebou,neboli s tebou spokojni oni,tak nie si ani ty a podla toho sa aj navonok spravas.to,ako si seba vazis,co si o sebe myslis,to davas najavo svojim spravanim.nacase to zmenit.
dobru noc,trielim do postele.cauko a nech sa ti dari.

mira

beelly,ved na to je psychologom,aby poradil ludom,co maju nejaky problem.neboj,maju skusenosti so vselijakymi problemami,takze bude vediet ako na vec.informuj sa niekde o dobrom.nie je dobre,aby si takto zbytocne trpela a unikali ti dobre vztahy a radost zo zivota.vyskusaj.

beelly

dakujem...uz som sa velakrat rozrpavala s kamaratmi, asi by skor pomohol ten psycholog, len neviem ci to nie su hluposti a tiez neviem ci ma vobec pochopi a bude pocuvat...

mira

beelly,ak mas dobru priatelku,skus s nou o sebe hovorit.predebatit ten problem.urcite ti ukaze,ze si ok.a vsimaj si inych ludi,tiez robia chyby a svet sa nezruti.kazdy ma pravo na svoj nazor na vec,a to neznamena,ze ten nazor musi byt zly.jednoducho je to len iny pohlad na vec.ak nezaberie nic,skus rozhovor so psychologom.urcite pomoze.

beelly

hej mam sestru. starsiu.
A este sa stale za vsetko co urobim ospravedlnujem... lebo nechcem urobit nieco zle ale pritom ved preco by malo byt co hovorim zle... no ale kto mi to vysvetli ze to tak mam brat...