Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

Alternativa

PN pri depresiach je pravdaze mozna. Ale na 4 dni? To sa chces z coho, Michala, vyliecit? Inak, ak mas fakt depky, tak sa musis seriozne liecit a nie vzdy samota doma na dlhodobej PN je to najlepsie. Je to vsak individualne, treba mat oddych, bez nezdravych stresov. Urcite by Ti tu o tom mnohi vela porozpravali.
Damaxy,
dlho sme sa tu nestretli. Verim, ze si OK a aj vsetci Tvoji.
Pekny den vsetkym

jaja

ahoj,to co opisujes je depresia,tiez som sa dlhe roky citila tak,ale uz ma to nakoniec tak wycerpalo,ze som sama sla najst odbornika bo uz som toho utrpenia mala naozaj dost.myslela som si,ze sa to da zwladnut rozumowou uwahou,widiet,ze aj ty si uwedomujes,ze nieco nie je w poriadku co neowladas lebo si pisala,ze preco by to malo byt tak,ze co sprawis alebo powies je zle.a takto trpime mnohi.nakoniec som sama sla za odbornikom,powedala mu o swojom trapeni a brala som antidepresiwa,ked mi ich wysadila depky sa wratili a teraz ich beriem znowu,ale budem bojowat az pokial mi nebude uplne dobre,pretoze milujem ziwot,milujem ludi,swojho priatela a wsetku zabawu a krasu ktoru ponuka ziwot a nedam si to wziat a aj ked mi bude zle stokrat,tak stokrat nad tymi depkami zwitazim slubujem.a dakujem mojej osychiatricke,je to uzasna osoba,mam welke stastie,ze som natrafila prawe na nu=0)drzim palce,papa

beelly

pokial nepoviem nieco co ma napadne , taka nejaka blbost kamaratovi, tak mi je z tej veci dost zle. A stale ju mam v hlave. ale to ho musi dost zatazovat a to nie je v poriadku. a takato vec ma napadne kazdy chvilku. V podstate pocas dna skoro stale.

mira

bezpochyby nieco sprav.nenechaj to len tak.najcastejsie je to problem v nas,ktory nam brani brat veci s nadhladom,alebo triezvo.komplexy su strasna vec,ktora obera cloveka o radost,slobodu a robi ho veznom.

mira

ok,je to v tvojej hlave,mozno nanestasie viac zlych skusenosti.ale treba s tym nieco robit.popremyslaj,ci to nestoji za to,ak ti to brani normalne zit.
cavesko,vazne uz musim :-)