Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

Ale už sa teším na mojich sk priateľov.
Aj na to, že sa tu možno stretneme s petem, damaxy a tiež s tebou a ostatnými.
Krásny večer.

anita

alti ahoj. Krásne sú tvoje slová. Tiež doping :))
Práve som sa rozlúčila so všetkými mojími priateľmi. Také smutné chvíle...až mi srdce puká. Veľmi ich mám všetkých rada.

Alternativa

A ja veru milujem slniecko a leto. Fakt, ze v horucavach je lepsie, ked netreba podavat ziadne pracovne vykony. No a potom sa kopi napr. zehlenie :D. Juj, ale dnes je prijemnejsie, takze idem ku zehlicke. Pozdravujem Vas vsetkych, tesim sa na Teba, Anitka. Vies, Tvoje slova su doping, ktory dava nadej na zbavenie sa depiek - najst v sebe radost z malickosti, ktore robia nas zivot uzasnym :D. Je to tvrda makacka, ale ziskat nieco uzasne - to za to predsa stoji.

anita

zlata, ubera z energie? napíš mi o tom niečo viac. počula som, že sa niektori ľudia cítia podobne, ale je to pre mna zvláštne.
alti, damaxy, pomaly idem domov. Teším sa na Sk. nepíšem, nie je čas, ale depky ma opustili. Zmena prostredia, ľudí, životného štýlu mi pomohla. A znovu ma čaká tá istá cesta, ako pred rokom. Pamatáte? brigáda.
ako sa darí vám?
Keď prídem domov, napíšem viac.
Zatiaľ krásny víkend.

zlata

anitka a co poprajes nam ktorym leto slnko a teplo ubera z energie?pozdravujem vsetkych.alternativa som rada ze si sa vratila dala si mi vela osoznych rad.pekny den

Alternativa

Som rada, ze vidim "starych" znamych - Anitka, Pete, Damaxy. To znamena, ze komunikujeme a to je fajn. Aj mna Anitka, hned napadlo, ako to vyzera s Tvojimi /alebo tak trochu mojimi, hi, hi?/ planmi? Pises? Verim, ze ano. A nemusi to byt na sutaz, len tak pre seba, ako vnutorny rozhovor.

damaxy

ahoj anitka tak sa nam dari vcera sme si len s petem vymenili odkaz vyzera ze leto nas riadne zamestnava a nestihame tolko sediet nemas nejaku basnicku o slnku alebo nemas tip?na nejaku potrebujem kamaratke

anita

ahojte na depkách. Ako sa darí, Pete, Damaxy, ostatni? Ako sa cítite? Prichádzajúce leto, slnko, teplo možno pozdvihne náladu.
Prajem krásne dni. Pete, máš mail.