Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Anitka, uz pomaly koncim, sa chystam na rychly odchod z prace, aby som stihol este kusok toho slniecka.Doma si precitam ten textik. tesim sa nan:)

anita

pete, našla som si ďalší článok o imunite
www.potravinove-doplnky.sk
prečítaj si, ak budeš mať viac času...tie konkrétne info, nemyslím reklamu na výrobok.

anita

pete, presne tak :)))
Kým ťa, pete, okupovali v práci, tak som si pozrela to video...vieš, už sme ho posunuli na druhú stranu. Nerada by som, keby sa mojim dobrým priateľom dialo niečo také v ich body.
pete, u nás je teraz 16,5 stupňa!! Včera bolo len 12. Tak veľmi sa teším z toho počasia....otvorila som dokorán okno a vyhrievam sa na slniečku! Ak chodíš domov z práce peši, tak uvidíš, ako ťa zohreje!

anita

...a v škole by som voľačo nevedela...
pete, neutečú ti zákazníci či klienti? Máš dobrú prácu, keď sa mi takto môžeš venovať :))

anita

a ja som zase chcela odísť do Arabelinej hory!! Už si to nepamätám, ale rodičia mi rozprávali, že som sa pobalila, obliekla a večer som chcela potajomky odísť z domu do Arabelinej hory :)))

anita

pete,ja mám v tom jednom príbehu, čo so ti poslala úvod, chalúpku na stračej nôžke :))) ale bude tam aj perníková. Takže už viem, ako tá ježibaba, alebo baba jaga dopadne! Vymyslím tam takého peteho :)))
to si bol ako moja sestra. Keď bola malá, tak dávali rozprávku o Kukuričníkovi a ona potom na záhrade strašne plakala,lebo ani v jednej kukurici nenašla Kukuričníka :))
Pete, a nezabudni nabrať veľa perníkov, ak tam niekedy budeš :))

pete

ja ked som bol maly, tak som moc nemal rad rozpravku o jankovi a marienke, ako sa zatulali v lese a potom tam bola ta pernikova chalupka a v nej ta hnusna baba jaga. som sa potom bal ako dieta chodit do lesa, ze tam najdem nejaky pernikovy domcek:) a teraz by som ho aj rad nasiel, a poradil si s tou babou jagou a vratil by som jej to za janicka ja marienku, ze ich tak vylakala:)))

anita

pete, ešte nám aj vypla elektrika, takže sa musím stále pripájať pre niečo.
asi by som si priala to isté, čo ty :))
najhoršie by bolo to, že do takého lesa by som sa musela určite stratiť, lebo žiaden nepoznám, no a potom by som to želanie minula na to,aby som sa vrátila domov :))) Radšej by som sa potrápila a tú cestu si našla sama, aj keby to trvalo 100 rokov...a hríb by už dávno zostarol a zhnil :)))