Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

aňa

To asi nemôžem prezradiť, nechcem, aby sa na mňa hneval ešte viac. Skús mu niečo pekné napísať, určite sa poteší.

aňa

Neviem,ani ja už sama neviem ako by som mu pomohla. Už neviem...vrátil sa vďaka mne do minulosti a to mu ublížilo...ale ja som mu tým ublížiť nechcela.

aňa

Ahoj Anita..Petemu je momentálne strsšne zle...vlastne ani neviem, či by chcel, aby si to vedela, ale ak by si mohla, prosím Ťa skús mu pomôcť. Viem, že ma nepoznáš,ale ja vďaka Petemu poznám troška Teba.

anita

dobré ránko všetkým.
pete, si tu? potrebujem tvoju pomoc. Chcela by som si kúpiť psíka...vieš, je to tiež jedna z možností, ako predchádzať depresiám a samote. To, že sa budem starať o niekoho...hoci to bude len zvieratko. Ale zvieratká mám rada. Tak budem mať postarané aj o trávenie času, aj budem mať niekoho milého a prítulného. Tiež zvieratko ukľudňuje. Myslím, že je to dobrý nápad. Chcem sa ťa opýtať, aké meno by si ty dal svojmu psíkovi? Bude to sučka. Daj mi tip, prosím.
Vďaka.
:)))