Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, ďakujem za pekné slová..A hej, ja si stále hovorím, čo povie ten a onen, keď neurobím to a to? Zasa budú ohovárať atď.:-(
Je tu niekto?

iris

mishi,ale to neva.to su iba dva dni!! to voobec nic neznamena,vies? si sikulka,naucis sa to.vikend si uz teraz naplanuj kazdy den hodku doobeda,hodku poobede alebo ako ti to vyhovuje.najlepsie doobeda,lebo vtedy mas viac energie a sily.ano??? pi vodicku a papaj ovocko,to ma vela fruktozy(nehovorim o glikoze) a ta je energiou pre mozog a bunky.(nie pre tuky) a zeleninku.vela.nebojkaj,toto je len dalsi vecer,a tie byvaju smutne a uzkostne.
a ludia nech si vravia,co sa im chce.stale potrebuju nieco hovorit.vobec si ich nevsimaj.ani pete ich nema rad,vie aki su.vyberaj si tych,ktori ta podrzia a pomozu.na tych sa sustred,lebo ti zli tu aj tak budu,len si ich nevsimat.ano??

misha

iriska, prosím Ťa, nehnevaj sa, idem off. Zajtra Ti napíšem. Pá pá, potom dobrú nocku, keď pôjdeš spinkať a zajtra pekný deň, nech sa Ti vydarí. Pá pá.

iris

nie,nedokoncila.chcela som ju na zajtra ale dam si nieco ine. idem citat.ja som si dnes kupila 3 hurmikaky a 3 avokada. ale zjedla som len avokado.
idem citat.