Cysty v prsníku

RNG

Mimochodom,mozes mi povedat, ci sa moja reklama na doplnky zjavuje na boku alebo spodku(reklamy Google).
Niekedy mam ten dojem, ze to na Slovensku poriadne neukazuje, lebo ja radim a ludia nevedia, kde to kupit.
Nehovorim, ze som jediny, ale ked nevedia kde, tak aj u mna.

RNG

Newmusis, telo to niekedy vie reabsorbovat, ked vyrobi dost enzymov, ale ja by som necakal so zalozenymi rukami. "Najlepsia obrana je utok", stare heslo ludi, co si chcu sami kontrolovat chod svojho zivota a nespoliehat sa na druhych.

missedka

RNG: aha, tak ďakujem. Nepochopila som že je to na odstránenie cýst. Ale som si to zapísala. Len keď je stupnia od 0 - 3, a ja som na 2-ke, približujem sa k tej biopsii? To aby som sa začala báť o pol roka .... Idem hľadať morské rastliny alebo jódovú tinktúru.

RNG

Nazdaval som sa, ze sa chces zbavit cyst, ale ked potrebujes len vysvetlenie slova BI-RADS 2, tak to je hodnotenie po mamografii/sonografii, kde vysledok je "benign =neskodna akumulacia" podla lekarov, nasledovna kontrola je po 6 mesiacoch na vyvoj.
Az BI-RADS 3 klasifikacia je pre lekarov dovod na biopsiu(zobranie vzorky), ci tam nahodou nie je malignantny(bujnejuci rakovinny)nalez.

missedka

prečítaj si môj príspevok pod tvojim. Pýtala som sa čo znamená skratka BIRADS, a ty tu píšeš o nejakých prípravkoch .....