Cysty v prsníku

RNG

Tri denne Mulienzymy na prazdny zaludok je dost(nie naraz!)
Ale pre istotu by som si dodaval aj jod (10 kvapiek na spodok brucha raz tyzdenne)
Vseobecne ako vnutrozemci mame podstatne menej jodu v potravinach ako pobrezne narody a vyskyt zamorenia tela je pre to u nas vyssi.
Jod je enzymotvorny, tj podporuje cistenie tela.

janka

Ako dlho trvá enzymatické čistenie tela, respektívne,ako dlho trvá zlikvidovanie 3cm cysty v prsníku? Stačí brať 3 multyenzýmy na lačno?

zuzanazuzana

aj ja som si nasla v prsniku hrcku, bola som na sono pred 1,5 r., gynekolog mi povedal ze je to len tukovy nador, a vraj to bude kontrolovat, co vsak nikdy nerobil. dnes je ta hrcka ovela vacsia, vobec ma to neboli, ale aj tak sa velmi bojim. kedze som si uvedomila, ze ten gynekolog o moje zdravie neprejavuje zaujem, hladam si noveho. dufam, ze najdem takeho, ktory sa bude o moje zdravie viac starat...

veronika

ja som bola tiez na sone a nasli mi ohraniceny tienovy utvar velkost 11x10mm a poslali ma do strediska preventivnej diagnostiky rakoviny prsnika v BA(s tym ze mi povedali ze rakovina to nie je) potom som brala mastodynon a nejak sa to spravilo ale s tym liekom mam dost zle skusenosti

katkast

bola som na mamografii a potom na ultrazvuku,lekár mi našiel 2cm cystu ktorú mi hneď napichol,navrhol mi užívať INDONAL,pri čítaní týchto príspevkov som zhrozená veď tie cysty asi máme všetky.Z čoho vlastne vznikajú?

.eva.

Ahojky, chcela by som sa spýtať k téme Cysty v prsníku, konkrétne na diagnózu BIRADS 0, či to môže v tomto štádiu zmiznúť aj samo, alebo iba liekmi.Dík, držím prsty všetkým s touto diagnózou.

andreita

objavili mi cisti na oboch prsnikov a doktor mi povedal len tolko ze o 3 mesiace na kontrolu ja som nebola 5 rokov necitim ziadne zle zmeny ale teraz sa bojim ist doktorovi je cista nebespecna