Cysty v prsníku

RNG

Majka I, dufam ze nie cele silikonove, hahaha. Napriek vlozkam je tam dost mliecn=ych zliaz, htore reaguju na zvyseny prolaktin z hormonalnej nerovnovahy laktaciou, tj tvorenim mlieka.
Ako kuriozita, aj u chlapov so zvacsenymi prsami pri hormonalnych poruchach(hlavne privela estrogenu alebo latok napodobnujucich estrogen ako napr fytoestrogeny(soja) a rozne polymerizacne cinidla z plastickych hmot)sa moze zjavit na bradavke obcas kvapka vylucku.

majka l.

Dakujem vyskusam,vsak ak je to na prirodnej baze,neposkodi.Takze sa nemam kvoli tym vytokom obavat?Nie je to nic vazne?Ale este jednu otazocku,ak mam silikonove prsia????

RNG

majka I, hormonalne hladiny casto kolisu a mnoho zien ma laktaciu(teda zvyseny prolaktin)
Hormony sa daju prirodzene upravit branim polotovarov ako napr yam alebo priamo prirodny progesteron, napr vo forme progesteronoveho kremu. Umele, ako progestin a gestagen rozhodne nedoporucujem, ked su k dispozicii prirodne, bez postrannych skodlivych ucinkov.

majka l.

Dobry vecer,mam maly problem s prsnikom.Uz asi 3 krat som sa stazovala svojmu lekarovi na nepatrne-malinke mliecne vytoky z jednej bradavky.Ovsem ziadne bolesti,nic,prisla som na to len nahodou.Bola som uz aj na mamografiu,ale nic mi nezistili.Vraj mam zvyseny prolaktin.Neviem ci je to v poriadku,ked to u mna pretrvava uz vyse roka.Ak mala niektora z vas takyto problem mozte mi poradit co s tym?Dakujem

RNG

Pravdepodobne mesiac dva by mali stacit.
To zavisi od daviek ktore budes brat a stavu zamorenia tela.
Enzymi najprv odmoruju telo a zastavia rast cyst, az potom sa postupne pustia aj do cyst.

janka

RNG
bola som na sono aj na mamografe a mam v prsníkoch viacej 1 mmm cyst ale jednu mam 3cm naplnenu tekutinou.Chyrurg mi povedal,že to zatial nebudeme napichovať ale ,že sprvíme o 3mesiace kontrolné sono.Na moje počudovanie mi na rg. povedali že kontrolu cyst robia až po roku a na moje naliehanie ma objednali po pol roku. Preto som si objednala enzýmy ,kelp,spirulinu a jod. tinktúru a chcela som vedieť ako asi dlho može trvať zlikvidovanie takej cysty?

RNG

Cisty lecitin prichadza vo forme sucheho
granulatu. Mozes pridat velku lyzicu do polievok pre kazdeho, za 10 minut sa rozvari nepoznat to na chuti ani strukture. raz dva krat tyzdenne na kazdeho do polieviek alebo omaciek vycisti zily.

zuzanazuzana

pre RNG: existuje lecitin aj vo forme tabletiek? lebo z niektorych sirupov ci kvapiek ma napina, ak maju neprijemnu chut.

RNG

Janka, si si ista, ze su to cysty(smetisko) a nie tukove tumory?
...

Na tie totiz pomaha vyborne branie lecitinu, 1 lyzica 1 az 2 krat tyzdenne.
...
To vlastne odporucujem ale kazdemu, lebo vyse 50 % ludi zomiera na nasledok zapchanych zil tukovymi a tukovobielkovinnymi usadeninami a z toho zlyhanie roznych organov
a lecitin odstranuje(emulzifikuje) tieto nanosy.