Predavačky!

Príspevok v téme: Predavačky!
Lalia85

Ahojte, tento problém sa týka asi nás moletiek alebo žien trošku plnších tvarov. Stáva sa aj Vám pri nakupovaní keď máte vyhliadnutý nejaký tovar a opýtate sa na väčšiu veľkosť, že daná predavačka na Vás pozrie ako keby ste boli slon?
Mám 178cm a nejakých 75kg, trošku väčšie prsia a vždy keď vôjdem niekam do obchodu a pýtam si nejakú vec, predavačka sa opýta "ako na Vás?" .. keď prikývnem tak s divným výrazom tváre odpovie "no to nie, iba malé veľkosti" a úplne sú neochotné vôbec človeku nejako pomôcť alebo poradiť niečo iné. Nikde inde som sa s takým prístupom predavačiek nestretla iba na Slovensku. Určuje teda váha pri výbere oblečenia to ako sa k nám predavačky správajú? Nemali by byť trošku ochotnejšie a správať sa normálne? Veď sú tam pre nás a z nás žijú, nerozumiem...

flegma

klobaska - vsak ale to mas dobre, kam prides, tam maju tvoju velkost, mozes si vyberat :)kde to z tych vacsich ako pise lalia, nic sexi nieje, len padaky pre babicky :D

Lalia85

Ja mám 90D, všade po netových obchodoch kúpim krásne podprsenky..ale v obchodoch mi núka také, že sa cítim, že mám 80 rokov...

Lalia85

Klobáska :D ... vieš keď tam na mňa nič nemá, tak možno by mi nedovolila ani skúšať lebo by sa bála že jej to roztiahnem :D

flegma

jj, presne, aj ja som skoncila tak, ze si objednavam pradlo cez internet a musim si zaklopat, zatial som este ziadne nemusela posielat nazad :)

Lalia85

FLEGMA, presne... spodné prádlo si už ani nekupujem ale už len objednávam práve z tohto dôvodu...
Stalo sa mi to aj dnes, keď som si chcela kúpiť legíny a ona sa pýta či na mňa, že to Vám treba aspoň XXL a to nemáme... Ja hovorím, že takú veľkosť nohavíc a zvlášť takých naťahovacích nenosím a ona sprosto že nemá ani tak... totálne by som jej vynadala, ale som sa otočila a odišla..

klobaska

Akože ja sice nepatrím k tým objemnejsim ale myslím že to su blbe predavačky. Veď ide o predaj, čo sa ma co xichtit.