Predavačky!

Príspevok v téme: Predavačky!
Lalia85

Ahojte, tento problém sa týka asi nás moletiek alebo žien trošku plnších tvarov. Stáva sa aj Vám pri nakupovaní keď máte vyhliadnutý nejaký tovar a opýtate sa na väčšiu veľkosť, že daná predavačka na Vás pozrie ako keby ste boli slon?
Mám 178cm a nejakých 75kg, trošku väčšie prsia a vždy keď vôjdem niekam do obchodu a pýtam si nejakú vec, predavačka sa opýta "ako na Vás?" .. keď prikývnem tak s divným výrazom tváre odpovie "no to nie, iba malé veľkosti" a úplne sú neochotné vôbec človeku nejako pomôcť alebo poradiť niečo iné. Nikde inde som sa s takým prístupom predavačiek nestretla iba na Slovensku. Určuje teda váha pri výbere oblečenia to ako sa k nám predavačky správajú? Nemali by byť trošku ochotnejšie a správať sa normálne? Veď sú tam pre nás a z nás žijú, nerozumiem...

flegma

ja si hlavne neviem predstavit kupovat podprsenku na trhu - tam maju akoze nejake kabinky? ci to cloveka omotaju uterakom? :D

slnecnica

A neviem kde konkrétne sú MILÉ, východoázijské typy, keď sme už pri tom, pretože som sa s nimi nestretla ani v reštike, ani na trhu.

slnecnica

Beskyd, ja nemám problém nakupovať aj na trhu, napr. na Miletičke, problémom je však, že tieto východoázijské typy nepoznajú veľkosť vačšiu ako S (u nich označenú ako XXXL:-))

Lalia85

Beskyd, zas netáraj blbosti lebo ja nenosím skoro vôbec značkové a nemám problém ísť si niečo kúpiť aj na trh ked sa mi to páči... ale všade je takáto ochota ked tam pracujú slovenskí ľudia, ktorých nikto nenaučil ako sa majú správať k zákaznikovi...

flegma

slnecnica - hej hej, taku aku bezne nosievam, kedze su to tie bez vyplni, tak mi zatial vzdy sadli
bo ja mam kapanek problem vlastne, aku velkost mam, kadze raz mi tabulka vypluje take cislo, raz take :D
pod prsiami mam 86, cez 105 a sedia mi jak 80 E tak aj 85 D, zalezi od strihu

beskyd

keby ste neboli malomestiacke pipky zatazene na znacky, chodili by ste kupovat na trh k cinanom, to je uplne ina mentalita, nikto vas nebude riesit ked uz s tymto mate problem a nikto nie je oprskly ako bezny slovak, najma v BA:) aj tak su to rovnake handry napustene formaldehydom, len v znackovych obchodoch s 150% marzou pre nenazraneho podnikatela:) napriklad ja obcas chodim do stravovacich zariadeni kde pracuju tieto vychodoazijske typy a citit z nich skromnost, vludnost, ochotu, nie ako v tejto zdegenerovanej buranskej spolocnosti ktora sa hra na cool zapad:)