Stále plačem, chcem zomrieť!

Príspevok v téme: Stále plačem, chcem zomrieť!
nevladajuca

čo mám robiť?? ja už tu nevládzem byť na tomto svete...keby som nemala rodičov a blízkych, dávno by som už niečo spáchala, ale už len kvôli tomu, aby som im neublížila to tu musím trpieť, je mi zo všetkého zle a len plačem, každá sekunda je pre mňa ako rok trvania..a to mám len 23 rokov a bohužiaľ celý život pred sebou, čo druhí by zaň dali..mám takmer všetko, no zároveň nič...som psychicky na dne, labilná...nonstop plačem, zastavím ak niekam idem alebo na desať minút a potom zase..potom ma začne bolieť hlava, pospím si, zobudím sa a zas plačem, lebo musím žiť..ja už takto ďalej nemôžem, čo mám robiť..nechcem brať žiadne antidepresíva ani nič podobné :(

letoleto

Tiez si nemyslim aby si ty ciciala niekomu energiu.A len preto ze sa postazujes to este nie je cicanie energie.Ved kazdy mame slabe chvilky a potrebujeme sa vyrozpravat a ulahcit si.

arman

jak to myslis, ze beries a cicias z kazdeho energiu?
Z toho,co si napisala, nemal som pocit ze si parazit. Skor mam pocit, ze niekto vyciciava energiu z teba a ani o tom nevies.

nevladajuca

školu som zvládala tak, že som len plakala pri učení, potom sa menili tie obdobia, sem tam bol záblesk šťastia..a mala som vtedy aspoň lásku, možno to ma tak držalo ako tak pri živote..a mala som aspoň nejakú radosť zo života..a tiež som bola na ľahšej škole...no teraz škola o ničom, úplne celé zle..a tiež nemám už lásku, nemám prečo žiť...v žiadnej oblasti nemám šťastie :( a jedno cez druhé sa to prelína, no najviac tá škola..už som sa ako tak ukludnila po troch hodinách, ale čo chvíľa to príde na mňa zas...a už bolesti hlavy a zas by som najradšej len spala..spala spala a nezobudila sa...čo druhí by dali za môj život, za moje veci, za všetko, za moje zdravie..no kludne by som to darovala, lebo si to ani neviem vážiť..takú nechuť žiť ako ja má asi len málokto alebo tí čo už tu nie sú medzi nami :( rozplačem sa už aj nad tým aká som labilná..že všetci okolo nerobia z toho takú vedu, majú horšie problémy a žijú si, zvládajú to všetko a ja..obyčajná nula, ktorá nevie nič, absolutne nič, len berie a cicia z každého energiu...

Janyna

Buď prosím šťastná,že si inak zdravá....aj ja by som najradšej zomrela,ale ešte si vytrpím,kým sa tak stane..a ako mi môj syn hovorí,si pre mňa dôležitá,aj keď budeš iba ležať chorá v kúte...Si určite dôležitá,pre svojich blízkych.

heidi454

jooj moja ver mi ze mi na tebe naozaj zalezi aj ked ta nepoznám ale nemozem povedat ze ta lutujem lebo viem ze ty si vo vnutri naozaj silne dievca :) ver mi ze nájdes v sebe silu nebude to lahke ale podari sa ti to, len naozaj nikdy nemysli viac na samovrazdu, je to koniec vsetkeho co ma zmysel, ved zivot sa ti statsim nahodou alebo zazrakom moze hocikedy zmenit k lepsiemu, ale zo smrti príst naspat na zem sa uz nikdy nedá

nevladajuca

keď ja stále viac a viac plačem aj pri čítaní každého príspevku..vždy ma buď dojme, že aspoň niekto sa mi snaží poradiť..že niekoho aj zaujíma ako sa cítim, aj keď som pre vás úplne cudzia..moc si to vážim a ďakujem..aj tak stále plačem, nejde mi to dnes vôbec zastaviť :(((

heidi454

Neplac, ale naozaj, prestan plakat, musis najst silu, áno je lepsie sa vyplakat niekedy vydat zo seba zlost, ale ked len neustale places to ta iba oslabí..nájdi v sebe silu pokú sa o to musiis je to tazke ale vypni ten pocitac a chod niekde vonku..vykasli sa na rodicov na skolu na vsetko na chvilku..pusti si pesnicku svoju oblubenu a chod niekde vonku..nevai ak mas cervene oci ani nic..pokus sa uz usmievat..je to tazke, inac aj ja som si tym presla, ja som mala depresie z výzoru a velké.. nenávidela som sa, ale teraz je to ok :) iba treba sila..más to v sebe..a ked rodicia uvidia ze si zac plná zivota dovolia ti dokoncit skolu ver mi !

nevladajuca

letoleto všetko som im to povedala tak ako tu píšem, dokonca som ukazovala aj jedno fórum, ktoré som dávnejšie zakladala a všetci mi radili, aby som sa na to vykašlala, ale s našimi to ani nepohlo, jedným uchom dnu druhým von...a ja som debil, že sa neviem vzoprieť, pretože tú školu mi platia..je to externé štúdium a teraz ma ešte prijali do novej práce, to už vôbec nebudem stíhať nič...ak mám školu, neviem robiť žiadnu inú činnosť, ani ma nebaví sa z niečoho tešiť, niekam chodiť, lebo to mám v sebe vo vnútri a som nonstop nesvoja :((

poznám aj veľa dievčat, ktoré nechali školu alebo proste ich nebavila a ich rodičia to normálne chápali, nerobili z toho vedu a ja....neviem prečo im na tom tak záleží, aby sa mohli chváliť alebo prečo? ja neviem :(( ale toto nie je kvôli mne, keď ja neskutočne tým trpím..

aj teraz plačem a prišiel ocino a iba krútil hlavou a nasratý, že toto je decko..a odišiel, proste ich to ešte aj naštve, že ja si dovoľujem vôbec plakať..a tak musím plakať ešte viac..

frézia01

Tak sa motivuj, povedz si, že sa to proste nabiflíš a budeš mať o skúšku menej, tak to robím ja. Ďalší rok končíš, už vydržíš ten jeden posledný rok. A potom už budeš mať o dosť menej, budeš mať pokoj od školy.