Mám 18 a som v 3.mesiaci....

Príspevok v téme: Mám 18 a som v 3.mesiaci....
ayvi

Ahojte, mala som 18 pred 2 týždňami, ešte nemám dorobenú školu (som zrovna pred maturou) a zistila som, že som tehotná.
Neviem, ako to mám povedať doma. Mala som veľké plány, nemám prácu a rodičia majú obaja univerzity, myslím si, že ma vyhodia z domu. Neviem ako sa starať o dieťa a na interupciu už ísť nemôžem (ani by som to asi nedokázala).
Nechcem počúvať, ako som si mala dávať pozor (brala som HAK-správne). Chcela by som počuť, kto má skúsenosti, ako ste sa s tým vyrovnali, veľmi sa bojím...

twiggy

Mas teda obrovsky problem ale jedno riesenie tu ešte je a ver mi je to horsie ako potrat... dat malinke na adopciu. Neuvdiela si ci mas dlhodobeho priatela alebo sa ti to stalo len s niekym koho velmi nepoznas. Ak si dieta nechas tak si urcite zmenis zivot a na univerzitu sa asi nedostanes. Potrat bol vhodnym riesenim lebo ked sa ti dietatko narodi a nebudes sa mat ako oň postarat pokazis zivot sebe a aj jemu :( skus to prebrat s rodicmi a preberte všetky mozne riesenia(aj tu adopciu)... drzim palce

m,mlk

aj tak je tato tema divna. ayvi tu sice po case prispela opat, ale odignorovala velmi vela prispevkov, kde ju ziadali, aby napisala nazov HAK, ktoru brala. zeby ziadnu nebrala?

Allenkaaaaaa

Ayvi, ja sa len predsa opytam, ako je mozne, ze si tehotna, ak si HAk brala spravne? Vies, aj ja ju beriem spravne, tak aby sa mi nestalo to, co tebe :D

elfy

to je co za dementov poznam baby co tak studovali tak nechapem preco by ti ten individualny plan nemohli dat, pozistuj si este o tom nejake veci, a hlavne sa nenechaj len tak odbit, mala si sa tej dotycnej osoby co ti povedala ze materstvo nie je prekazka ci sa jej zda normalne aby si chodila s malym babom do skoly