Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

pUrE_pOiSoN

zuju drzim prsteky! zvladnes to!

dievcata..Ja som vcera zvladla ukazkovo,aj ked som zachvat asi 3 krat prekonala,odolala som,lebo som si verila a fakt som chcela s tym seknut raz a navzdy...dnesok hroza.Opet raz...po mesiaci som vydrzala 1 den nevracat.Je mi zo seba zle..Dnes zo mna to pevne odhodlanie opadlo a az teraz ked som prezrata(nakup za 500sk zase) sa mi vyjasnuje mysel...och :(

zuju

zajtra am dve skusky, v piatok tiez dost tazku drzte mi prsty lebo sa necitim dobre, navonok je mi fajn, ale keby som nemala tolko roboty, tak neviem

zuzicka1989

poision,
presne tak ako hovoris..ovela jednoduchsie to maju narkomani,drogovo zavisli ludia...u nas je to ovela horsie..aj dnes to na mna prichadza,presne ked to pride je mi jedno co robim,minamposledne peniaze,..no presne toto vsetko co ty si napisala..
u mna nie je pravidelna strava..ja bud nejem nic,alebo sa prezerem a grciam..a az dovtedy kym necitim ze prasknem..az vtedy ma to zastavi ze uz nejem..
je mi zle vtedy samej zo seba..
neviem normalne jest,ma to rozculuje,ked nieco zjem a neviem ze ci uz mam dost..a zenie ma to od zufalstva sa potomprezrat..ňani ja nemam s mamou dobry vztah,ani somho nikdy nemala..uz sa pomaly ani s nou nerozpravam..stve ma to..ale jednoducho uz to asi nikdy inac ani nebude..bude stale rovnaka..dnes mi je nejako nanic,je mi zase do revu a neviem preco..uz mi asi totalne z toho sibe..zo vsetkeho..zajtra ta tazka pisomka..a ja neviem nic..ani tomu nerozumiem..

Sunnrisse

ahojte,dobre ranko :) tak ja som teda rano zbehla ku psychiatricke,dohodli sme sa,ze znizime davku AD o polovicu,povedala som jej,ze sa aj obavam ako zareagujem na to znizenie,ale zaroven aj to,ze (ako pisala minule evca) sa na to v srdiecku uz zda sa citim,tak to asi bude spravny krok :) rozpravali sme sa tiez o pristupe k zivotu,ze som sa,za tych par rokov co sa pozname,vybrala spravnym smerom a tesi sa,ze sa mi dari a drzi mi i nadalej palce :) takze mam pekne rano,prave ranajkujem,ja zas drzim aj vam palce,aby sa nam spolocne darilo a mali sme aj dnes pekny pozitivny den :)

pUrE_pOiSoN

fuu ja pocit hladu znesiem doobedu v pohode..ale poobede..ked uz mi obed vytravi je to tazke...

dnesok uz nezahranim aj keby som neviem ako chcela...zachvilu idem (ako weissova nazyva) na pokec so zachodom

zuju

nejako mam vzdy plny zaludok rada som hladna, mam rada skrkanie zaludka, dokial mi nie je zle, ale nie je to casto, a rada pocit svalovky, idem do vane a ucit sa na skusku, zajtra som u psychiatra

evcca

a ked zjes vsetko to, co si minule pisala za den,nemas plny zaludok?
svalovka nema nic schudnutim, je to len nahromadena kyselina mliecna v svaloch, ktore si neprimerane a zle zatazila.