Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

palina,
sibe mi ..hanbim sa to u aj napisat..ale..
predtym nez som odpadla a dostala sa na psychiatriu..tak som sa rezala,ked ma uz neukludnovalo nejedenie..a ukludnilo ma to..a chcela som aj zjest nejake lieky..a teraz ma napadlo to iste..ze znovu s tym zacnem,,ale nechcem,a nemozem..ja som uz vazne sibnuta?!co mi je?co je so mnou?

Palinnna

Zuzi, co ti napadlo? spravit, co? nez si odpadla?
Zuzi, zle myslienky o grcani si nechaj prejst hlavou, predstav si seba, ked ta to chyti, ako sa prezeries a ides grcat...neboj sa tych myslienok, predstav si vsetko, uplne vsetko! a vies co, ked ti to pomoze tak grcaj, bez vycitok...atd...
ja ti verim aj tak, ze raz na toto vsetko budeme len spominat...mozno sa z ppp budeme spolu aj vysmievat!

zuzicka1989

dakujem ze mi veris..ale asi zbytocne..pozri ako zlyhavam..
a dnesok?vazne som totalne mimo..
zase ma napadlo nieco spravit co som robila predtym nez som odpadla..ale nechcem to urobit,nemozem!!

zuzicka1989

palina,
viem ze mi chces pomoct,ale u nas to s odovzdavanim prac tak nefunguje..proste bud teraz,alebo nula bodov..no alebo este ten dalsi tyzden..asi to aj na ten az nechavam..
ale ide ma vazne slak trafit..ja neviem co mi je..vazne neviem uz co so sebou..jemi uplne nanic..som zo vsetkeho nestastna..
a to ako vyzeram ma este viac deprimuje,to ako priberam..
a asi vazne uz nebudem chodit domov..

Palinnna

Zuzi, mne asi presibava, ale pri spomienke tych drog som sa zasmiala:) Zuzi, ja som to robievala takto, ked som bola v podobnej situacii ako ty: oddychla som si v prvom rade...spravila som si plan, co sa kedy ucit budem...ked som nestihala prace? isla som poprosit pedagoga, ze som to nestihla, urcite nebudes jedina, ktora to neodovzda nacas...a ked ano, tak sa mu ospravedln a povedz, ze si bola, cojaviem, chora...Zuzi, nepodliehaj panike, ja ti verim vo vsetkom...velmi mi pripominas mna!

zuzicka1989

evi,
ale ja uz jednoducho nevladzem bojovat..asi som uz rezignovala nad vsetkym..dlho som nevydrzala bojovat viem..ale..neda sa to..
ako som tu uz napisala nemozem si dopriat oddych,aj ked mi uz nesmierne chyba..lebo mam toho vela..
este aj notebook som pokazila,ale nic som s nim nerobila,len jednoducho som ho zapla a nesiel,mala som ho len 2tyzdne,este ani nasi o tom nevedia..
mama uz ma asi nema nai rada,a ani sa jej necudujem..ako sa spravam..je mi vsetkeho tak luto..nechcem druhych trapit,radsej sa budem sama,nemala som ist ani domov,mala som ostat na private..

zuzicka1989

palina,
to sa neda..len som prisla,a hned som sa pohadala s mamou,odisla som do izby..je mi na hovno..som este viac z toho nervozna!!!zo vsetkeho..z jedla..mojho posrateho zivota!!
fakt nevladzem..mama teraz sa stazuje na mna ocovi..aka som hlupa asi..
na ucenie sa nemozem vykaslat,lebo mam tazke zapocty,a jednoducho musim sa naucit!!!z dejepisu mam 60stran a 200pojmiv,zo psycholy 120stran a zo sloviny30 plus napisat seminarne prace 4..a na to vsetko maam 2dni..da sa to?nie odpodiem si sama..iba ak by som sa dla na nejake drogy..

evcca

zuzicka,mas jedinecnu sancu sa rozhodnut a zabojovat sama za seba. co je ti prvorade? zivot alebo takyto stav. daj si oddychovy vikend, skola neutecie, hoci to tak vyzera, chce to len klud a rozvahu, relaxuj dnes a zajtra si spis plan co mas spravit. tak si grcala, ale vyhra je ze len raz.

Palinnna

Zuzi, tak teraz uz dost! upokoj sa, oddychni si, a ides dalej! do riti s celou ppp! nenavidim toto ochorenie! nenavidim ho aj za teba aj za vsetky ostatne dievcata! musis si oddychnut, vykasli sa cez vikend na ucenie! kresli, pis, oddychuj, prezeraj si fotky a spominaj na chvile, kedy ti bolo dobre, kedy si sa smiala, kedy jedlo nebolo tvojou prvoradou zalezitostou! Uz ma dnes vsetko serie...sory za vyrazy!

zuzicka1989

ahojte,
ja uz nevladzem..mam uz vsetkeho vyse hlavy..nechce sa mi zit.dnes to znova na mna prislo..prezrala som sa a grcala.som hnusna,je mi zo sebe zle.
mam neuveritelne vela v skole,asi odchadzam odtial.to sa jednodnoducho neda..nemam nato..nebudem robit zo seba debilku..
dnes mi je vazne na nic..mam totalnu depku,placem a neviem preco..sibe mi uz totalne..som nervozna,na vsetkych kricim..spravam sa ako totalna krava!!nechcem uz zit..vazne...mam toho vsetkeho az po krk!